TSM Seçmelere Başladı!

Son Güncelleme Tarihi:

Team Solomid, sezon dışı zamanını takım ile ilgili pek çok sorunu çözmeye adamış gibi gözüküyor. TSM,  üst koridor, ormancı, destek ve koçluk pozisyonları içinde düzenleyeceği seçmelerin yanı sıra, bir sürpriz yaparak saldırı gücü taşıyıcısı pozisyonu için de seçmeler düzenleyeceğini açıkladı. Bu seçmelere şu an aynı pozisyonda oynayan Jason “WildTurtle” Tran’in de katılacağını belirten TSM’in, seçmelerde daha iyi bir oyuncu ile karşılaşması halinde Wildturtle‘a ne olacağı sorusu ise kafaları kurcalıyor.

wildturtle

Kariyeri boyunca oldukça iyi işler çıkaran saldırı gücü taşıyıcısı  Jason “WildTurtle” Tran’in performansı, 2015 yaz sezonunda düşme göstermişti. Özellikle altın konusunda, diğer LCs ekiplerinde aynı pozisyonda oynayan rakiplerine karşı sık sık geride kalıyor ve pozisyon hataları yapıyordu. Sonrasında Yuri “KEITHMCBRIEF” Jew’i kadrosuna katan TSM, ondan da beklediği verimi alamadı ve KEITHMCBRIEF’i önce yedeğe çekmiş, daha sonra da geçtiğimiz günlerde Cloud 9 Tempest’e göndermişti. TSM, LCS sezonunu ise 11-7’lik bir seri ile 5. sırada tamamlamıştı

TSM’in performans düşüklüğü LCS’den hemen sonra, Dünya Şampiyonası esnasında da devam etti. Şampiyona’dan elenmelerinin ardından Dyrus ve Lustboy’un emekli olması ve Santorin‘in takımdan ayrılması ile kadrosunun büyük kısmını kaybeden TSM’in, yeni sezonda karşımıza hangi oyuncularla çıkacağı merak konusu.


Dyrus’un Vedası
Rakamlarla Dyrus
TSM’de Önemli Ayrılıklar

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!