TSM, IEM San Jose Kadrosunu Açıkladı!

Son Güncelleme Tarihi:

Haftalardır TSM’in yeni ormancı, destek ve üst koridor oyuncuları üzerine üretilen teorilerden ve diğer ekiplerle girilen yasal mücadelelerin sonunda, organizasyon nihayet yeni kadrosunu duyurdu:

• Kevin “Hauntzer” Yarnell
• Dennis “Svensekeren” Johnsen
• Raymond “kaSing” Tsang
• Peter “Doublelift” Peng
• Soren “Bjergsen” Bjerg

Yukarıda izleyebileceğiniz video eşliğinde tanıtılan yeni kadro ile ilgili olarak TSM‘in sahibi Andy “Reginald” Dinh’de video sonunda bir değerlendirme yaptı. Yeni kadronun IEM San Jose’de nasıl bir performans sergileyeceğini ve beraber nasıl oynadıklarını görmek için sabırsızlandığını belirten Reginald, turnuvadaki diğer ekiplerin kendilerinden daha uzun süre antreaman yapabildikleri için işlerinin kolay olmadığını da sözlerine ekledi.

Geçtiğimiz hafta twitter üzerinden, yeni kadronun sadece IEM etkinliği için geçerli olacağını belirten Reginald, yeni videoda ise böyle bir konudan bahsetmedi. Bu kadronun kalıcı hale gelip gelmeyeceği, şimdiden taraftarlar arasında en çok merak edilen konu haline geldi.

IEM San Jose 21-22 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek. TSM‘in yeni kadrosunyla nasıl bir iş çıkaracağına da, bu tarihlerde hep beraber şahit olacağız.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!