Troll Anime Listesi

Son Güncelleme Tarihi:

Troll Anime Listesi

 

Troll animeler derken komedi ve parodi ağırlıklı animelerden bahsediyorum. Böyle bir listeye hepimizin ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Neden derseniz, gülmek hepimize yakışıyor. Tabiki saçma şeylere gülmek de son derece rahatlatıcı bir şey.

Şimdi listemize geçelim ama geçmeden sıralamanın rastgele olduğunu bilin. Çünkü bu liste paha biçilemez. (ง˘ω˘)ว

 

 

1- Detroit Metal City

 

Daha önce buradan ulaşabileceğiniz yazımda DMC’nin openingini bonus olarak eklemiştim. Hayali pop müzik yapmak olan Negishi-kun’un nasıl hatayla “Death Metal” grubuna girdiğini anlatıyor animemiz. Tek kişide iki farklı karakterden ve death metal dinleyenleri diğer insanlarının gözünden eleştirisiyle baya sağlam bir komediye sahip. Bel altı esprileri fazla olsa da anlamsızca gülmek isteyenleriniz için şiddetle tavsiye ediyorum.

 

 

 

2- One Punch Man

 

Son dönemin en troll karakterlerinden Saitama’yı tabi ki de listeye eklemezsem olmazdı. Herkesi tek yumrukla indiren, anime evrenindeki tüm baş rolleri trolleyen ama bir sineği öldürmekten aciz karakterimiz Saitama. Mutlaka izleyin. Yaş grubu fark etmeksizin herkesin gülebileceği bir seri.

 

 

 

3- Gintama

 

Hiçbir anime parodi konusunda bir Gintama olamaz. Her karakterinin ayrı ayrı komedi unsuru olduğu animemizde komedisinin yanı sıra derin bir aksiyon ve macera da izleyebiliyoruz. Eğer uzun bir seri izleyeyim ve bana her duyguyu yaşatsın, bir de üstüne anime bilgimi sınasın diyorsanız hemen izlemeye başlamalısınız.

 

 

4- Nourin

 

Evet kabul ediyorum… Ecchisi çok olan bir seri. Ama ecchisini harem olarak değil de saf komedi olarak kullanan nadir animelerden. Güzel arkadaşlıklar, bolca tarım çiftçilik ve bir de komedi dersek bu animeyi tanımlamış oluruz. Eğer ecchi izlemek konusunda sıkıntınız yoksa karnınız ağrıyana kadar güleceğiniz tatlış bir seri derim.

 

5- Beelzebub

İlk bölümünü izlerseniz zaten neden burada yer verdiğimi hemen anlayacaksınız. Sevimli bebeğimiz Belbo ve baş rolümüz Oga’nın maceralarını anlatıyor bu animemiz. Genel olarak fazlasıyla güldürürken arada bir de aksiyon sahneleriyle şaşırtıyor. Yine aynı şeyi demiş olacağım belki ama orta uzunlukta, sağlam bir komedi izlemek istiyorsanız hemen ilk bölümünü açın. Dediğim gibi ilk bölüm ilk 10 dakikada bana hak vereceksiniz.

 

 

 

6- Blood Lad

 

Bir vampir ne kadar troll olabilir diye size sorsam ne cevap verirsiniz? Cevap beklemeden diyebilirim ki Staz kadar. Hafif parodisiyle ve yaratıcı karakterleriyle inanılmaz keyif veren bu animeyi izlemeniz en fazla bir gün ve sonra acı çekiyorsunuz. “Neden bitirdim bu animeyi?” gibi veya “Tekrar mı izlesem?” gibi soruları insana defalarca kez sorduran gerçekten izlenmesi gereken bir seri.

 

 

 

7- Binbougami Ga!

 

Çok şanslı baş rolümüz Sakura bu şansını çevresindeki insanların şanslarını çalmasına borçludur. Tabi ki bu durumdan rahatsız olanlar vardır. Bu iki cümleden ve aşağıdaki görselden animenin ne kadar eğlenceli olduğunu siz düşünün. Parodi konusunda da boş olmayan bu animemizi izlemeniz tavsiye edilir. ^^

 

 

 

8- Sket Dance

 

Veee bir parodi efsanesi daha… Liseye giden üç arkadaş ve onların maceralarını konu alıyor animemiz. Gintama ile ortak bölümleri olduğu gibi genel yapı olarak çok benziyorlar. Eğer Gintama tadında bir anime arıyorsanız izleyin. İnanın pişman olamayacaksınız.

 

 

“DERE” TİPLEMELERİ

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Beste Dülger

Anime izlemeyi seven bir yazar.