Tresh’in sanat görseli belli oldu

Son Güncelleme Tarihi:

Kaçan şampiyonların korkulu rüyası olacağını düşündüğümüz, skilleriyle rakiplerini bunaltabilecek şampiyon Tresh için detaylar bir bir belli oluyor. Şimdiki haberimizde, Tresh’in henüz yeni duyurulan resmi sanat görselini sizlerle paylaşacağız.

10 Ocak 2013 tarihi itibariyle League of Legends’ın Public Beta Environment (PBE) sunucusuna eklenen görsellere göre, yeni şampiyon Tresh, oyun severlere yeni sanat görseliyle göz kırptı. Konuyu özetlemek gerekirse, League of Legends’ın yeni şampiyonunun tam olarak nasıl bir görüntüye sahip olacağı oyunculara açıklandı.

Yapı olarak League of Legends’ın diğer şampiyonları Yorick ve Hecarim’e benzeyen Tresh, skilleriyle Leona, Blitzcrank, Amumu gibi rakiplerini durdurabilen, kendine doğru çekebilen şampiyonlara da yakın gibi gözüküyor. Öte yandan; League of Legends’ın şampiyon havuzuna Tresh’i de eklemesiyle oyundaki şampiyon zenginliği iyice arttı. Hatırlayacağınız üzere daha önce yaptığımız haber ile birlikte 2013’ün League of Legends için çok iyi geçeceğini ve artık yetkililerin 3 haftada bir yeni şampiyon duyuracaklarını dile getirmiştik. Bahsi geçen haberimize gitmek için tıklayın.

Tresh’in resmi sanat görseli:

Tresh için PBE’ye eklenenler arasında başka bir görsel daha vardı. Bildiğiniz üzere League of Legends’ın her şampiyonuna skin ekleniyor ve bu skinler para karşılığı sahip olabileceğimiz Riot Pointsler ile satın alınabiliyor. Elbette, Tresh’in de skin(ler)i olacak ve bunların ilki çoktan beğenimize sunuldu! Fakat Tresh’in ilk skininin henüz ismi belli değil.

Tresh’in henüz ismi belli olmayan skini

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!