TP-LINK, GameX 2015 Fuarı’nda!

Son Güncelleme Tarihi:

TP-LINK, GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı’ndaki standında hem ürünleri hem de eğlenceli etkinlikleri ile oyun severleri ağırlayacak.

tp link gamex

TP-LINK, 17-20 Aralık 2015 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde yapılacak olan GameX 2015 Dijital Oyun Fuarı’na katılıyor. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da standında ürün tanıtımlarının yanı sıra eğlenceli etkinlikler ile ziyaretçilere hoş vakit geçirmeyi hedefleyen şirket, sürpriz ödüller de dağıtacak.

zeynep öcal

TP-LINK Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Zeynep Öcal

TP-LINK Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Zeynep Öcal, TP-LINK’in kablosuz ağ konusunda çok geniş ve çeşitli ürün gamı ile oyun severlerin ihtiyacı olan her tür ağ gereksinimine cevap verebildiklerini belirterek, “Özellikle hız ve kesintisiz iletişime ihtiyaç duyan eSpor oyuncuların ihtiyacı olan ağ ürünlerine sahibiz. Bu nedenle oyun severler, TP-LINK’in önemli hedef kitlesi” arasında yer alıyor diyor. İlk kez geçen yıl katıldığı GameX 2015 Fuarı’nda çok olumlu tepkiler aldıklarını belirten Öcal, bu nedenle bu yıl daha geniş bir alanda ve daha çeşitli etkinlikler ile ziyaretçileri karşılayacaklarını bildiriyor.

tp link gamex 2015

Şarjı biten, TP-LINK standında enerji depolayacak

TP-LINK, 55 metrekarelik standında en yeni ve hızlı ağ çözümlerinin yanı sıra fuar ziyaretçilerinin şarj sorununa da çözüm sunacak. Stand içinde TP-LINK Power Bank’larla oluşturulan şarj noktasında akıllı telefon ya da tablet bilgisayarlarının şarjı biten ziyaretçiler ücretsiz şarj hizmetinden yararlanabilecekler. Ayrıca eğlenceli etkinlikler ile yorgunluklarını da atıp, fuarı gezmek için kendi enerjilerini de yenileyebilecekler.

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da TP-LINK standında ödüllü yarışma ve eğlenceli etkinlikler olacak. Standdaki oyun bölümünde isteyenler Street Fighter’daki maharetlerini gösterip, sürpriz ödüller kazanabilecek. Ayrıca geçen yıl da yapılan stencil t-shirt boyama etkinliği, Amerikalı tanınmış bir sanatçı eşliğinde yapılacak.  Bunun gibi farklı ve eğlenceli etkinlikler, fuar boyunca TP-LINK standında yer alacak.

TP-LINK'in son reklam filmi sinemalardan önce burada!

TP-Link paylaştı: 9 Aralık 2015 Çarşamba

 

GameX 2015 Uluslararası Oyun Fuarı, 17-20 Aralık tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde! Fuar katılımcılarının müthiş indirim fırsatlarından haberdar olmak için GameXNow haber portalımızı takip etmeyi ve GameX 2015 için Ücretsiz online davetiyenizi almayı unutmayın!

gamex-2015-ucretsiz-online-davetiye-2

Ücretsiz Onlıne davetiye!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!