The Witcher 3: Wild Hunt 4 Milyon Satışı Geçti!

Daha ön sipariş aşamasındayken satılan 1 milyon kopya, durumun bu noktaya geleceğini zaten haber verir nitelikteydi. Piyasaya çıkalı 3 haftayı bulmak üzere olan The Witcher 3: Wild Hunt ,dünya çapında 4 milyondan fazla kopya satışı ile 2015’in en başarılı oyunları arasında yerini aldı.

Daha bir ayı bile doldurmadan 5 adet yama ve 3 adet ücretsiz içerik paketi yayınlayan CD Projekt Red’te fanların, kendilerine olan güvenini boşa çıkartmadı. Satış rakamlarının 4 milyonu geçmesinin ardından CD Projekt Red’in kurucularından Marcin Iwinski açık bir mektup yayınlayarak teşekkürlerini dile getirdi:

19 Mayıs bizim için çok önemli bir tarih oldu. Son 3 yıldır üzerinde canla başla çalıştığımız, The Witcher 3: Wild Hunt’ı piyasaya sürdük. İlk günden itibaren bize verdiğiniz destek ve pozitif geri dönüşler olmasaydı bunu başaramazdık. Oyunun çıkışından beri aldığımız ve sadece çabamızdan dolayı bize teşekkür eden sayısız e-mail gerçekten de bizi duygulandırdı.

Piyasaya çıkışından sonra geçen bu kısa zaman zarfında, bu rakamlara ulaşmamıza vesile olan 4 milyondan fazla oyuncunun her birine teşekkür ederim. Bizlerin de, sizden aldığı bu pozitif enerjiyi, önümüzdeki süreç içerisinde çıkacak olan içerik paketlerini, Wild Hunt’ın şanına yaraşır hale getirmek için kullanacağından emin olabilirsiniz.

 

The Witcher 3: Wild Hunt, gerçekten de sadece 2015’in değil tüm zamanların en iyi oyunlarından biri olmaya aday. İnsanı içine çeken hikayesi, her biri başlı başına bir macera olan yan görevleri, muhteşem grafikleri ve neredeyse kusursuz denebilecek oynanabilirliği ile tam bir başyapıt olarak nitelendirilebilir. Eğer hala oynamadıysanız ve özellikle bir RPG fanı iseniz en kısa zamanda bu 4 küsür milyonluk güruhun içine katılmanızı tavsiye ederiz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!