The Last of Us – Part II Tanıtıldı, 10 Dakikalık Oynanış Videosu Sizlerle!

Son Güncelleme Tarihi:

Naughty Dog tarafından geliştirilen ve PlayStation oyuncuların favori oyunlarından biri olan The Last of Us‘un ikinci bölümünün Trailer/Gameplay videosu E3 2018 fuarında oyuncuların beğenisine sunuldu.

The Last of Us – Part II (Trailer/Gameplay):

Video Little Sadie şarkısı ile dans eden insanlar ve içkisini yudumlayan Ellie ile başlangıcını veriyor. 11 dakikalık bu videoda çeşitli sahneleri ve oynanış detaylarını/mekaniklerini görebiliyoruz. Büyüyen ve asi bir genç olan Ellie, oldukça dikkat çekici bir karaktere dönüşmüş durumda. Ne yazık ki yayınlanan bu videoda önceki oyunun ana karakteri ve Ellie‘nin yol arkadaşı olan Joel‘u göremiyoruz. Ellie‘nin gitar çaldığı ilk Trailer videosunda Joel‘i görebiliyorduk, yani bu oyunda da Joel bizimle birlikte. Bu sefer zombilerden çok insanlar ile savaşacağız gibi görünüyor. Ellie‘nin savaştığı düşman grubunun ilk oyundan da tanıdığımız Fireflies ekibinin üyeleri olduğunu düşünüyoruz. Oyun bizlere insanlar arasında çıkan savaşı doyasıya hissettirecek gibi!

Daha önceden yayınlanan The Last of Us – Part II videoları:

Ellie‘nin efsanevi Through The Valley performansı ve Joel‘in beyaz ışıktan belirmesi izleyenlerin kanını donduracak cinsten. Özellikle de Joel‘in “What are you doing, kiddo?” demesinin ardından tüyleriniz diken diken olacak!

Naughty Dog bizlere Ellie‘nin karakterini, oyunun detaylarını ve hikayesini 11 dakikalık harika bir video ile özetlemiş. Harika bir oyun bizleri bekliyor. The Last of Us – Part II hakkında yeni detaylar/videolar yayınlandığı zaman direkt olarak sizlerle paylaşacağız, GameXNow‘u takipte kalmayı unutmayın!

E3 2018 Sony Konferansında Duyurulan Oyunlar

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!