The Elder Scrolls Online Ve Morrowind Kısa Süreliğine Oynamak Ücretsiz!

Bethesda’nın meşhur oyunu The Elder Scrolls Online’ın geniş bir hayran kitlesi bulunmakta. 2014 yılında piyasaya çıkan oyun, hala güncelliğini korumakta. Bildiğiniz gibi The Elder Scrolls Online, MMORPG türünde bir açık dünya oyunu. Eğer siz de bu oyunun fanatiklerinden biriyseniz veya açık dünya MMORPG türü oyunları seviyor ama daha önce hiç The Elder Scrolls Online oynamadıysanız size güzel bir haberimiz var!

9 Ağustos’ta başlayan QuakeCon kapsamında, The Elder Scrolls Online oyunu ve Morrowind bölgesi (Vvardenfell) ücretsiz olarak oynanabilecek. 9 – 15 Ağustos tarihleri arasında PC, MAC, PS4 ve XBOX One platformlarında ücretsiz olarak oynanabilen oyun ayrıca, “Playstation Plus” veya “Xbox Live Gold” üyelikleri de gerektirmiyor.

21 Ağustos’a kadar ise Steam platformunda The Elder Scrolls Online’nı % 50 indirim ile satın alabilirsiniz.

The Elder Scrolls Online - Morrowind

Biraz da QuakeCon’dan bahsedelim. QuakeCon, her yıl Amerika’da, 4 günlük düzenlenen, dünya çapında önemli bir oyun fuarıdır. Dünyanın çeşitli ülkelerinden binlerce oyuncu bu fuarı ziyaret eder. DOOM gibi büyük çaplı oyunlara imza atan “Bethesda” ve “id Software”, her yıl yeni oyunlarını QuakeCon’da tanıtır. Ayrıca Kuzey Amerika’nın en büyük LAN turnuvası burada düzenlenir, fuara pek çok Cosplayer katılır ve fuarda çeşit çeşit, bol bol ödüller dağıtılır. QuakeCon bu yıl 9 – 12 Ağustos tarihleri arasında, Kuzey Amerika’nın Dallas bölgesinde, Gaylord Texan şehrinde düzenleniyor. QuakeCon oyun fuarı hakkında daha fazla bilgiye web sitesinden ulaşabilirsiniz.

GameX 2018 Bilet Satışları Başladı!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!