The Elder Scrolls 6 Hakkında Yeni Bir Açıklama Geldi!

Son Güncelleme Tarihi:

İlk kez E3 2018’de duyurusu yapılan Elder Scrolls 6, hayranlarda yoğun bir ilgi uyandırmıştı. Aslında hakkında çok fazla bilgi bilinmiyordu ve bir bilgi eksikliği vardı. Ama buna rağmen hayranlarda büyük bir heyecan başlamıştı. Bethesda’nın pazarlama tarafında görevli olan Pete Hines tarafından, Elder Scrolls 6 ile ilgili yeni bir açıklama geldi ve son dönemdeki söylentiler hakkında detaylı bilgiler alma fırsatımız oluştu.

The Elder Scrolls 6 Hakkında Bethesda’dan Yeni Bir Açıklama Geldi!

PAX East 2019’da oyunla ilgili fazla bir gelişmenin olmayacağı konusunda daha önce bilgilendirme yapılmıştı ama hayranlar, ya teori yayıp dikkat çekmeye çalıştılar ya da bir ilüzyon gibi oyunun gelmesini beklediler. Reddit gibi platformlarda bu konuyla ilgili teoriler döndü dolaştı. Bethesda’nın pazarlama departmanında görevli olan Pete Hines’dan konuyla alakalı şu tweetler geldi:

Bu tweetlerden anlaşılacağı üzere Elder Scrolls 6 konusunda gelecek birkaç yılda önemli bir gelişme olmayacak. Bir açık dünya oyununun yapıldığını düşünürsek, anlayış gösterilebilir. Pete Hines, iki hayrana verdiği cevabın ilkinde hayranlara laf anlatamadığından şikayetçi, ikincisindeyse oyundan haber gelmesinin yılları bulabileceğini söylüyor. Yani Elder Scrolls 6 ile ilgili çok ani bir sürpriz yaşamazsak, Elder Scrolls 6’ya uzun süre erişemeyeceğiz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Caner Özdemir

Bilgisayar mühendisi, yazar, oyuncu ve oyun geliştirici.