The Division 20 Milyon Barajını Aştı!

Ubisoft’un çok oyunculu Destiny tarzı savaş oyunu The Division, 20 milyon barajını aşmayı başardı. İki yıl boyunca PS4, Xbox One ve PC’de bize sunduğu içerik azlığı yüzünden birçok olumsuz yoruma maruz kalan Division, bir yıl içerisinde yeni ek paketler ve görev çeşitleri getirerek oyuncuların dikkatini çekmeyi başardı.

Her ne kadar bu sayı Ubisoft’un sunduğu ücretsiz hafta sonu indirimlerinin bir eseri olsa da 20 milyon etkileyici bir sayı. The Division 20 milyon oyuncu barajını aştıklarını duyurduktan sonra kutlamak için bir etkinlik düzenlediğini belirtti. Mart ayında haftada bir adet olmak üzere dört adet evrensel etkinlik olacak ve her biri kendi özel malzemelerini ve eklentilerini birbiriyle getirecektir.

Ubisoft, 20 milyon barajını aşma duyurusunun bir parçası olarak  oyunda dikkate alınacak başka istatistikler de gösterdi. Diğer şeylerin yanı sıra 66 milyar düşman öldürüldü ve oyuncular ortalama 3 saat oyunu oynadı.

Ubisoft, sırasıyla The Underground, Survival ve Last Stand adlarında üç büyük ek paket dahil olmak üzere yeni birçok güncelleme yayınladı. Ayrıca şirket, oyunun tekrar oynanabilmesi için en büyük ek paketi Aralık ayında yayınladı. Bu ek paket ile birlikte yeni bir alan ve iki oyun modu da oyuncuların ilgisini çekmeyi başardı.

The Division’un yeni gelen 1.8 güncellemesi hakkında daha fazla bilgi için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

HyperX’ten Kulaklıkta 4 Milyonluk Rekor!

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!