The Crew 2, 29 Haziran’da Oynanabilir Olacak!

29 Haziran’da oynanabilir duruma geçecek olan The Crew 2 ile PC, Xbox One ve PS4 platformlarına çıkacak. Dünyanın en hızlı motorları,arabaları,botları ve uçakları ile Amerika’da tam gaz yarışabileceğimiz The Crew 2, yarış zevkimizi yükseklere çıkartacak gibi duruyor. Getirilecek dört farklı meydan okuma stili ile serbest gezme, pro yarış, yol dışı yarışları ve sokak yarışlarının keyfini çıkartın.

Gökyüzünü, yolları, denizleri aracımız ile fethedeceğimiz The Crew 2’yi ön sipariş ile alanlar ise çok güzel hediyelerin sahibi olacak. Sanal araç toplayıcılarına hızlı bir başlangıç yaptıracak olan The Crew Ödül Programı, aylık meydan okuma sistemi ile The Crew 2 oyuncularına 19 farklı araç sunuyor. Oyunu herkesten önce denemek isteyen oyuncular ise buradan kayıtlarını yaptırarak PC, Xbox One ve PS4 platformu için önümüzdeki beta sürecine katılabilir.

Eğer siz de bir Motorhead’seniz ve oyunu erkenden oynamak istiyorsanız, Motor Edition tam size göre! 26 Haziran’da oyunun Gold versiyonuna erişmek, Amerika yol haritası, çelik kasalı disk saklama kutusu, lisans plakası ve dört orijinal motosport çıkartması da sizlere hediye edilecek. Şu anda aktif olan ön sipariş sistemi ile de ücretli araçlara sahip olabilirsiniz.

Makalenin orijinaline buradan erişebilir ve The Crew serisini buradan satın alabilirsiniz.

PUBG TAMGAMELigi’nin Ana Sponsoru LG Electronics Oldu!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!