The Boys Dizisi Tüm Gerçekliği Yıkmaya Geliyor!

Son Güncelleme Tarihi:

The Boys Dizisi, Amazon Prim Video ile Netflix’e rakip olacak diyebiliriz. Dizi, süper kahramanlığın banelliğinden sıkılanlara deva olmaya geliyor. Amazon Prime Video üzerinden yayınlanan The Boys dizisi, tüm zamanların süper kahraman filmlerine rakip olacak gibi duruyor. Temmuz ayında yayın hayatına başlayan dizi, daha önce karşılaşmadığınız karakterlerle tam size göre!

The Boys, Süper Kahramanlığın Kurallarını Değiştirecek.

The Boys, Amazon Prime Video’da

The Boys, IMDB’deki 9/10 puanıyla, Google istatistiklerinde ise %97 oranındaki beğenisiyle izleyenleri etkilediğini açıkça gösteriyor. Amazon Prime Video, The Boys ile kendi güçlü kitlesini oluşturuyor diyebiliriz.

Dizinin evreninde süper kahramanlar güçlerini ve şöhretini kötüye kullanıyor. Dizi, A-Train’in Hughie’nin sevgilisini “parçalamasıyla” başlıyor.  Sonrasında ise süper güçlerini kötüye kullanan “The Seven”a karşı savaşan “The Boys”u izlemeye başlıyoruz.

Antony Starr, Karl Urban gibi kaliteli oyuncuların yer aldığı, Preacher’ın yazarı Garth Ennis ile Derick Robertson’ın kaleme aldığı çizgi romandan uyarlanan dizi, Supernatural’ın yaratıcısı Eric Kripke’nin imzasını taşıyor. Yönetmen koltuğunda ise en son Preacher’da birlikte çalışan Evan Goldberg ile Seth Rogen var.

The Boys

Eğer süper kahraman meraklısıysanız ve farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız, The Boys’un fragmanını buradan izleyerek, yeni bir evrenin kapılarını aralayabilirsiniz.

Bana bu yazım da yardımcı olan Seher “Kitsunê” Yamana teşekkürleri sunuyorum.

Oynamanız Gereken Ücretsiz Indie Oyunlar

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Samet Atlas Demir

Kendi halinde bir oyunsever.