Temsilcimiz Eternal Fire PGL Major Antwerp 2022’ye Veda Etti!

Temsilcimiz Eternal Fire PGL Major Antwerp 2022’ye veda etti.

Türk oyunculardan oluşan temsilcimiz Eternal Fire, Major’da MIBR karşısında oynadığı maçı kaybetti ve PGL Major Antwerp 2022’ye veda etti.

Eternal Fire, Major yolunda son maçını OG karşısında kazanarak Major’a çıkmaya hak kazanmıştı ve tüm taraftarlarını sevindirmişti. Daha sonrasında final yolunda mücadelesine başlayan temsilcimiz, Major’da oynadığı ilk maçı Bad News Eagles karşısında Dust2 haritasında 14:16 gibi yakın bir skor ile kaybetmişti. Daha sonrasında Spirit ile eşleşen temsilcimiz yine Dust2 haritasında 11:16 gibi yakın bir skor ile mağlup olmuştu.

Yenilgilerden sonra Renegades ile eşleşen Eternal Fire, maçı Vertigo haritasında 16:2 gibi büyük bir üstünlük ile kazanmıştı ve Renegades takımını Major turnuvasından diskalifiye etmişti. Eternal Fire bu maçın ardından gruptaki durumunu 1-2’lik bir orana getirmişti.

Temsilcimizin Major’da son rakibi MIBR oldu:

Son maçını bugün MIBR karşısında BO3 olarak oynayan temsilcimiz Eternal Fire, kendi seçtiği Vertigo haritasında 16:13,  MIBR’ın seçtiği Nuke haritasında ise 16:11‘lik skor ile mağlup oldu ve turnuvaya üzücü bir sonuç ile veda etmek durumunda kaldı.

Yarın, Major’un ana turnuvasından önce oynanacak son maçlar Astralis, Bad News Eagles ve Imperial takımlarının turnuvada kalıp kalamayacaklarını belirleyecek. Temsilcimiz Eternal Fire’ın sıradaki sıradaki hedefi ise ESL Pro League Season 16‘ya katılım hakkı kazanabilmek için oynayacağı Konferans ligi olacak. Temsilcimize şimdiden başarılar diliyoruz.

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!