Teknosa’dan “Çok Akıllı” Sevgililer Günü Kampanyası!

Son Güncelleme Tarihi:

Sevgililer Günü’nde aşkını teknoloji ile mutlu etmek isteyenlerin yüzü Teknosa’nın “çok akıllı” kampanyası ile gülüyor. 12-15 Şubat tarihleri arasında mağazalarında ve teknosa.com’da iPhone 6 ve 6s ürünlerinde kaçırılmayacak indirimler sağlayan Teknosa, 14 Şubat’a kadar geçerli olan diğer kampanyasıyla da 500 TL ve üstü alışveriş yapan 3 çifti Paris’e uçuruyor.

Teknoloji perakendeciliği sektörünün lider şirketi Teknosa, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel kampanyalarıyla dikkat çekiyor. Teknosa, şanslı 3 çifti Paris’e uçururken, akıllı telefonla aşkını mutlu etmek isteyenleri de indirimli fiyatlarla iPhone 6 sahibi yapıyor.

12-15 Şubat tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında iPhone 6 16 GB akıllı telefonlar 2699 TL yerine 2499 TL’den satışa sunulurken, aynı ürünü hattını Teknosa Mobil’e taşıyanlar 2249 TL’den başlayan fiyatlarla satın alma şansı yakalıyor. Kampanya süresi boyunca iPhone 6s 16 GB telefonlar da 3099 TL yerine 2899 TL’den teknoloji severlerle buluşuyor.

iphone 6s plus

Teknosa aşkın da sponsoru oluyor

Türkiye’yi son teknoloji ürünlerle buluşturan Teknosa, Sevgililer Günü’nde aşkın teknoloji sponsoru oluyor. 11-14 Şubat tarihleri arasında Teknosa mağazalarından veya teknosa.com’dan 500 TL ve üzeri alışveriş yapan 3 çift, Paris seyahati kazanma şansı yakalıyor. Şanslı çiftler Teknosa’dan yapacakları alışveriş ile Paris’te hayatları boyunca unutamayacakları anılara sahip olacak.

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!