Teknolojik Babalara Dünyanın En Hafif D-SLR Makinesi: Canon EOS 200D

Babalar Günü yaklaşırken hediye arayışı da hız kazanıyor. Teknolojiden vazgeçemeyen babalar için Canon hikayeleri ölümsüzleştirecek hediye alternatifi EOS 200D’yi sunuyor.

Teknolojiyi yakından takip eden ve fotoğraf çekmekten keyif alan babalar için Canon EOS 200D, yüksek görüntü kalitesi ile Babalar Günü’nün en dikkat çekici hediyesi oluyor. Herkesin yanında rahatlıkla taşıyabileceği dünyanın en hafif D-SLR makinesi Canon EOS 200D, sunduğu üstün görüntü kalitesi sayesinde de hikayelere değer katarak onları ölümsüzleştiriyor.

Canon EOS 200D, optik vizör, dokunmatik ekran özellikleriyle güzel karelerin hızlıca yakalanmasını sağlıyor. Şık tasarıma, siyah, gümüş ve beyaz renk seçeneklerine sahip fotoğraf makinesi akıllı telefonlar aracılığıyla görüntü paylaşımını kolaylaştırıyor. Dünyanın prestijli fotoğraf ödüllerinden olan TIPA 2018’den “En İyi D-SLR Amatör” kategorisinden ödüllü EOS 200D, dual piksel CMOS AF netleme özelliğiyle en hareketli anları bile hızlıca kaydediyor. Wi-Fi özelliği sayesinde EOS 200D, çekilen fotoğrafları anında akıllı telefon ve tabletlere aktarıp sosyal medyada paylaşma imkanı sağlıyor.

Canon EOS 200D Özellikleri:

24.0 Megapiksel çözünürlük
1,6x Çarpanlı APS-C Sensör boyutu
Digic 7 işlemci
Dual Pixel CMOS AF Odaklama Teknolojisi
Wi-Fi & NFC & Bluetooth Bağlantı
1/4000 Enstantane Hızı
1080p 60fps Video Çekimi
Selfie Modu
3.0” Hareketli ve Dokunmatik LCD ekran (1040K) noktalı ekran

Max YouTube Star Yarışması’na Başvurular Devam Ediyor!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Bilgehan Ilgar

En yeni ve en sevilen oyunları oynuyor, espor turnuvalarını büyük bir tutkuyla takip ediyorum. Kısacası hem eğleniyor hem de sizinle paylaşıyorum ✌