Team Liquid Yeni Koçunu Arıyor

Son Güncelleme Tarihi:

Dünya Şampiyonası şansını bu sene de kaçıran Team Liquid, koç pozisyonu için başvuruların herkese açık olduğunu belirtti.

7 Eylül’de Peter “Peter” Zhang’in kocluk pozisyonundan ayrılması ile pek çok taraftar ve analist, koç yardımcısı Mark “MarkZ” Zimmerman’ın pozisyona en uygun aday olduğunu düşünürken, Team Liquid farklı bir yol izleyerek koçluk pozisyonu için seçmelerin herkese açık bir şekilde yapılacağını belirtti.

team liquid kadro

Tema Liquid resmi internet sayfasında yayınlanan iş ilanında, iki farklı maaş imkanı bulunuyor. Bunlardan birincisi; pozisyonu için senede $32.000 maaş ile masrafları Team Liquid tarafından karşılanacak barınma, yemek ve sağlık sigortası imkanlarını sunuyor. Diğer seçenekte ise $55.000 maaş ve sadece sağlık sigortası hizmetleri Team Liquid tarafından karşılanıyor. Barınma ve yemek ihtiyaçları ise kişiye ait.

Pozisyon için başvuracak adaylarda aranan özellikler ise şunlar:

• Akıcı bir şekilde İngilizce ve Korece konuşabilme ve yazabilme
• Anlaşmazslık ve fikir ayrılıklarını farkedebilme ve çözme yeteneği
• Yardımcı koç ve asistanlar ile uyumlu bir şekilde çalışabilme
• Esporlar hakkındaki istatistiksel araştırmaları ve analitik trendleri yakından takip edip yorumlayabilme, kendi istatistiksel araştırmalarını şekillendirme
• Normal bir iş gününde, çoklu görev yönetimine hakim olma

Bir espor ve başka bir spor dalında mücadele eden bir takım bünyesinde, yönetici veya lider pozisyonunda 5 yıldan fazla deneyimi olan adaylara öncelik tanınacağı bilgisi de eklenen ilana, sizler de League of Legends: Coach Application başlığı ile [email protected] adresine bir mail atarak başvurabilirsiniz.

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!