AURORA Üç Puanına Kavuştu: Team AURORA vs Çilekler

Son Güncelleme Tarihi:

Günün ilk serisine başlarken iki takımın da henüz ligde galibiyeti yoktu. Seri sonunda ise istediğine kavuşan taraf Team AURORA oldu. Godbro’nun güzel oyunuyla birlikte alt koridorun çılgın ikilisini güzel kullanarak iki güzel galibiyet alan AURORA üç puanına kavuştu.

Unutulan Elise ve Jayce seçimlerini tekrar gün yüzüne çıkartan AURORA, bu seçimlerinin karşılığını da aldı. Günün ilk maçında kolay bir galibiyet alan AURORA, rakibi Çilekler’i ilk oyunda 22 dakika sonunda mağlup etmeyi başardı. Başlattığı savaşlardan sürekli üstün çıkan ve bunu da her zaman objektife dönüştürmeyi başaran AURORA maçı hızlıca bitirdi ve bir puanı garantiledi.

İkinci oyun, ilk oyuna göre daha dengeli ve bol skorlu geçmesine rağmen sonuç yine de değişmedi. Daha iyi oynayan ve daha doğru kararlar veren Team AURORA, 32 dakika sonunda maçı ve seriyi kazanarak üç skoru hanesine yazdırmayı başardı. Bu sonuç ile birlikte mevsimin ilk üç puanını alan ekip 10 puana yükselerek ligin alt sıralarından kurtulmayı başardı.

 

EPİN İLE BİGPOİNT GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRİYOR

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!