Taliyah alan kazandı: BAUSuperMassive vs 1907 Fenerbahçe Espor

Son Güncelleme Tarihi:

İki harika maç. İki harika makro oyun gösterisi. İlk maçta SuperMassive ekibi şov yaptı. Buna göz yummayan Fenerbahçe ise ikinci maçta sazı eline alarak rakibine cevap verdi. Sonuçta ise ortaya izlemesi zevk veren bir seri ortaya çıktı.

28 dakika. Kusursuza yakın bir oyun ve istediğini alan bir SuperMassive. Takım oyunlarında her oyuncu kendi görevini en iyi şekilde yaptığında oyunun ne kadar kolaylaştığını biliyoruz. Bu maçta da bunu gördük. Harita hakimiyeti konusunda rakibine göre çok üstün bir takım kuran SuperMassive, bu avantajını maç boyunca kullandı ve her zaman bir şeyler elde etmeyi başardı. Shen ve Taliyah’ın global ultileri ile takım savaşlarında sürekli üstün olan SuperMassive aynı zamanda bu şampiyonları ayrık ittirmede de kullandı ve rakibini bir bütün halinde tutmayarak kolay bir oyun kazandı. Maçın adamını seçmekte cidden zorlansak da, yaptığı başarılı baskınlar ve takım savaşı başlatmaktaki başarısı ile Stomaged bu konuda bir adım öne geçiyor.

İlk maçta maçın adamını seçmekte ne kadar zorlandıysak ikinci maçta bu seçim bir o kadar barizdi. Frozen 10/2/5’lik performansı ile takımını adeta sırtladı ve galibiyeti getirdi. İlk maça göre daha hızlı başlayan maçın ilk dakikalarında ormancı farkı oldukça büyüktü. Stomaged, rakibi Move’a göre oldukça etkili olarak takımını maç başında öne geçirse de Move’un ellerindeki Sejuani’nin güçlenmesi ile birlikte bu fark kapandı ve hatta Move yönüne doğru kaydı. Frozen, Taliyah ile görevini hakkıyla yerine getirerek hem savaşlara yön verdi, hem de savaş öncesinde rakip eksilterek takımına avantaj getirdi. Bütün bu etkenler birleştiğinde ise ortaya ilk maçın tam tersi bir görüntü çıktı. Rift Rivals turnuvasında bizi gururlandıran ve hiç kaybetmeden turnuvayı bitiren Fenerbahçe, rakibini 27 dakika sonunda mağlup etmeyi başararak bir puanı kurtardı.

 

AURORA ÜÇ PUANINA KAVUŞTU: TEAM AURORA VS ÇİLEKLER

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!