TaleWorlds Entertainment Steam Geliştirici Sayfasını Açtı

Son Güncelleme Tarihi:

TaleWorlds Entertainment Steam geliştirici sayfası stüdyonun tüm oyunlarını bir arada sunarken, kullanıcılar yeni oyunlarla ilgili gelişmeleri ve indirim haberlerini tek bir sayfadan öğrenebilecekler.

Geliştiricisi olduğu Mount & Blade serisiyle tüm dünyada milyonlarca oyuncunun gönlüne taht kuran Ankaralı geliştirici TaleWorlds Entertainment, dünyanın en büyük oyun platformu Steam’de geliştirici sayfasını açtı.

Oyuncular TaleWorlds’ün Steam geliştirici sayfasını takip ederek stüdyonun geliştirmekte olduğu oyunlar hakkında bilgi alabilecekler. Dileyen oyuncular ilgilerini çeken oyunlarla ilgili haberleri anında almak için geliştiricinin e-postalarına abone de olabilirler.

TaleWorlds Entertainment - Steam Geliştirici Sayfası

TaleWorlds Entertainment – Steam Geliştirici Sayfası

Geliştirici sayfasının bir diğer artısı ise stüdyonun farklı türdeki oyunları, indirilebilir içerikleri, çok satan veya yeni çıkan oyunları gibi pek çok bilgiyi tek bir sayfada görme imkânı sunması. Böylece TaleWorlds’ün hayranları bir bakışta stüdyonun en güncel çalışmalarını görebilecekleri gibi gözden kaçırdıkları veya daha önce denemedikleri oyunları da bu sayfada bulabilecekler.

Firmanın geliştirici sayfasını takip etmenin bir diğer avantajı ise oyunlar hakkındaki indirimlerden anında haberdar olma şansı. Geliştirici sayfasındaki “İndirimler” sekmesi altında stüdyonun o anda sunduğu tüm indirimleri görmek mümkün. Ayrıca oyuncular takip ettikleri stüdyolarla ilgili güncellemeleri ve indirimleri Steam ana sayfasında da daha sık görecekler.

Başta çıkışı merakla beklenen Mount & Blade II: Bannerlord olmak üzere TaleWorlds’ün tüm oyunları hakkında en yeni bilgileri yakından takip etmek ve oyunlar hakkında yeni içerikleri ve indirim haberlerini öğrenmek için firmanın geliştirici sayfasına buradan abone olmayı unutmayın.

TaleWorlds Steam Geliştirici Sayfası’na ulaşmak için tıklayın.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde Kıran Kırana Liderlik Mücadelesi

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!