Takipçi Uğruna Sevgilisini Göğsünden Vurdu!

ABD’nin Minnesota eyaletinde yaşayan 19 yaşındaki Monaliza Perez adlı kadın, YouTube’da yayınlamak üzere çektikleri videoda sevgilisini göğsünden vurdu. Erkek arkadaşının göğsünde tuttuğu kitaba ateş eden Monaliza Perez erkek arkadaşını öldürdü.

 

 

 

 

Sevgilisini Göğsünden Vurdu!

Perez’in erkek arkadaşının göğsüne ateş ettiği olayı, çiftin üç yaşındaki çocuğu dahil 30 kişi canlı olarak izledi. Ruiz’in halası, bu yapılan eylemin sosyal medyadaki takipçi sayılarını arttırmak için yapıldığını söyledi.

Claudia Ruiz, yeğeninin “daha çok izleyicimiz olsun, ünlü olmak istiyoruz” dediğini ve böyle bir video çekmeye karar verdiğini belirtti. Bu fikri duyan Claudia Ruiz fikre tamamen karşı olduğunu ve yeğenini bu konuda defalarca uyardığını belirtti.

İkinci çocuğuna hamile olan Monaliza Perez’e ikinci derece ölüme sebebiyet verme suçundan yargınlanmakta. Polis, olayın kaydedildiği kameraya el koydu. Komşuların da izlemek için toplandığı olayda, silahın 30 santimetreden ateşlendiği belirtiliyor. Perez ifadesinde bunun erkek arkadaşının fikri olduğunu söyledi.

 

 

Perez aynı gün Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda “Ben ve Pedro şimdiye kadarki en tehlikeli videloradan birini çekeceğiz. ONUN fikri BENİM değil” demişti.

 

 

HWA Gaming’den LOL Tarihinin En Büyük Transferi!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!