Totally Accurate Battle Simulator’a Da Vinci’nin Tankı Geldi

Son Güncelleme Tarihi:

Ayrıca yeni harita, bölümler ve bulunmayı bekleyen 2 gizli birlik de oyuna eklendi!

Totally Accurate Battle Simulator’ın yeni güncellemesi bu hafta çıktı. Güncelleme ile yeni Renaissance faciton ve bununla birlikte yeni haritalar, görevler ve dolusuyla yeni birlik oyuna eklendi.

Yeni eklenen Renaissance faction’ın haritası aralarından su akan sokaklarla ve renkli binalarla çevrili. Bu tasarım bence düşmanları suya atmak için muazzam olmuş. Yeni eklenecek olan 32 bölümle beraber, yedi tane de yeni birlik geliyor. Bunlar:

  • Halberd: Baltalı kargı taşıyan askerler.
  • Fencer: Eskrimde kullanılan kılıçlara benzer bir kılıç kullanan askerler. Aklınızda tam canlanmadıysa Game of Thrones’taki Arya’nın kılıcını düşünebilirsiniz. 🙂
  • Musketeer: Silahşör.
  • Balloon Archer: Klasik okçudan farkı, düşmana isabet eden oklarından balon çıkması ve balonların şişip düşmanı havaya kaldırması.
  • Painter: Rönesans döneminin vazgeçilmezleri.
  • Jouster: Zırhlı atlara binip birbirlerini ellerindeki mızraklarla düşürmeye çalışan abilerimizden.
  • Da Vinci Tank (Boss birliği): Ne olduğunu anlatmak isterdim ama çok karışık. Aşağıdaki resimde bir kısmını görebilirsiniz veya fragmanı izleyip detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Gelen güncellemeyle beraber Lady Red Jade ve Ballooneer adında iki gizli birlikte yer alacak. Gizli olmasına rağmen Ballooneer birliği yeni eklenen görevlerde karşımıza çıkıyor ama aynısını Lady Red Jade için söyleyemem o gerçekten gizli bir birlik olmuş. 🙂

Her nasılsa oyuna yeni eklenen boss birliği yani Da Vinci tankı, düşmanları sıcak hava balonlarıyla havaya uçuran bir birlikten daha çılgın ve daha kuvvetli. Da Vinci’nin tankı sirk çadırı şeklinde ve dönerek etrafa top fırlatan çılgın bir tank. Dönmeye başladığında etrafındaki metal paneller açılmaya başlıyor ve bu sayede içerisindeki sürücülere hasar verebiliyorsunuz. Eğer içerisindeki tüm sürücüler ölürse da birlik tamamen yok oluyor. Da Vinci tankı hakkında detaylı bilgi edinmek için oyunun sayfasına göz atabilirsiniz.

Geliştirici firma Landfall, bir sonraki güncellemede oyuna korsanları getireceğini söyledi ve yeni harita, yedi adet birlik ve gizli bir şeyler olacağını ekledi.

Erken erişimde bulunan Totally Accurate Battle Simulator(TABS)’ın Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

The Boys Dizisi Tüm Gerçekliği Yıkmaya Geliyor!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Alptimur Uygun

Bilgisayar mühendisliği okuyan sıradan bir geek.