BAU SuperMassive’nin Dünya Şampiyonası Rakipleri Belli Oldu!

Son Güncelleme Tarihi:

VF Şampiyonluk Ligi’ni şampiyon bitiren Bahçeşehir SuperMassive League of Legends 2018 Dünya Şampiyonası’na(2018 Worlds) katılma hakkı elde etmişti. Statü gereği ön eleme gruplarından başlayacak olan temsilcimizin rakipleri belli oldu.

Bahçeşehir SuperMassive EU LCS Temsilci G2 Esports İle Aynı Grupta!

Temsilcimiz B grubunda EU LCS dişli takımlarından G2 Esports ve Tayland ekibi Ascension Gaming ile eşleşti. G2 Esports, EU LCS’de dördüncü sırada kalarak 2018 Worlds’e katılacak üçüncü takım olma adına playoff oynamaya hak kazandı. Burada gösterdiği başarı ile Schalke 04 takımını finalde 3-1 geçerek adını Dünya Şampiyonası’na yazdırmış oldu. Tayland takımı Ascension Gaming ise Güneydoğu Asya (SEA) Şampiyonası’nı lider bitirerek adını ön eleme gruplarına yazdırdı.

SuperMassive 2018 Worlds

2018 Worlds Ön Eleme Grup Aşaması

Gruplarda statü gereği ilk iki takım bir sonraki aşamaya yükselecek. G2 Esports kadro kalitesi olarak gruptaki en dişli rakibimiz olarak görünüyor olsa da Bahçeşehir SuperMassive kendi oyununu ortaya koyduğu sürece galip gelebilecek takım oyununa sahip. Grup ikincileri ile diğer grupların birincilerinin rastgele eşleşeceği ön eleme 2. turundan galip ayrılan takımlar ise 2018 Dünya Şampiyonası grup aşamasına yükselecek.

SuperMassive 2018 Worlds

2018 Worlds Ön Eleme 2. Tur

Temsilcimize en içten dileklerimizle başarılar diliyoruz. Vadide rakiplere nefes aldırmayacağınıza inancımız tam.

Fallout 76 Haritasının İsmi Appalachia!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!