Super Punch-Out Wii U için Nintendo e-Shop'ta!

Son Güncelleme Tarihi:

Super Punch-Out yeniden oyun piyasasına giriş yaptı: “Efsane geri döndü!” desek yalan olmaz! Nintendo’nun bu ismiyle 1994’te Super Famicom üzerinden oynanmak üzere karşımıza çıkardığı boks temalı oyun Super Punch-Out, yıllar sonra yeniden karşımıza çıkıyor. Klasikleşmiş boks oyunlarını arasında yer alan bu yapım, dün itibariyle Wii U’da oynanabilir haliyle Nintendo e-Shop’ta yerini aldı. Super Punch-Out’a Nintendo e-Shop’ta biçilen değer ise $7.99 olarak görünüyor.

Punch-Out ismiyle 1984’te oyuncuların huzuruna çıktığı için seksenler kuşağının da yakından tanıdığı yapımlardan biri olan Super Punch-Out, belirttiğimiz üzere seksenler ve doksanlar kuşağının oyunlara yönelik ilk deneyimlerinden, eğlencelerinden sadece biriydi. 2009 senesinde de Wii için çıkışını yapan Super Punch-Out, Wii U için de çıkışını yaparak hem eski oyuncuların hem de yeni oyuncuların yüzünü güldürdü.

Bir diğer yandan Nintendo’nun ısıtıp yeniden önümüze koyduğu bu yapım, -oyunlar bünyesinde- grafiklere önem veren oyuncuların pek hoşuna gitmeyecek gibi görünmüyor. Çünkü Super Punch-Out, Wii U için de nostaljik bir görünüme sahip ve oldukça klasikleşmiş bir hava ile Wii U üzerinden oynanabilir bir hale getirilmiş.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!