Streets Of Rage 4’ün Çıkış Tarihi Onaylandı!

Son Güncelleme Tarihi:

Bazı oyunları uzun süre bekleriz. Half Life 2 gibi, yıllarca beklemeye rağmen çıkmayan oyunlar da vardır. Ama biz hayranlar, bazen süreye aldırış etmeden o oyunları beklemeye devam ederiz. Bu oyunlardan biri de Streets Of Rage 4 oyunuydu. Serinin hayranları, tam 26 yıldır yeni bir oyun göremiyordu ve bekleyişlerine devam ediyorlardı. 90’lı yılların efsane serilerinden biri olan Streets Of Rage serisinin son oyunu, nihayet bir çıkış tarihi aldı!

Streets Of Rage 4, Bu Ay Sonunda Çıkış Yapacak!

Efsane seri Streets Of Rage’in serideki dördüncü oyunu olan Streets Of Rage 4, bu ay sonunda çıkış yapacak. Oyunun çıkış tarihi, 30 Nisan 2020 Perşembe tarihinde gerçekleşecek. Perşembe gününde çıkış yapacak oyun, pek çok platforma da gelecek. PC’nin yanı srıa PS4, Xbox One ve Nintendo Switch’e çıkış yapacak olan Streets Of Rage 4, aynı zamanda Xbox Game Pass’in de bir parçası olacak.

Oyunda, eski oyunlardan da alıntılar bulunacak. Streets Of Rage 2 ve Streets Of Rage 3 oyunlarında bulunan Battle Mod, geri dönüş yapacak. Oyunun çıkış tarihinin yayınlanmasıyla birlikte bir fragman videosu da yayımlandı. Oldukça aksiyon dolu bir mod olan Battle Mod, Streets Of Rage 4’ü oldukça mücadeleci bir yapıya büründürecek. Favori karakterlerinizi seçip 3 kişiye kadar mücadele edebileceksiniz ve yeteneklerinizi de test etme imkanına sahip olacaksınız.

Streets Of Rage 4’ün asıl olayı, iş birliği üzerine kurulu olacak. Ancak bunun yanı sıra tek kişilik bir mod ile de oynayabileceksiniz. Karakterler arasında denemelerde bulunup, hangi karakterin size daha uygun olduğunu seçebilmeniz adına geliştirici ekibin özel bir mod getireceği de belirtildi. Bu modda, aynı zamanda kombolarınızı ve taktiklerinizi de çalışabileceksiniz. Bu şekilde pratik yaparak, oyundaki yeteneklerinizi katlayabilir ve yeteneklerinizi güçlendirebilirsiniz. Sadece eğlenmek adına da, bu modu oynayabilirsiniz.

Beat Em Up tarzındaki oyunlar arasında dikkat çekecek bir oyun görüntüsü veren Streets Of Rage 4, eski Streets Of Rage oyunlarından alışık olduğumuz oynanış tarzını yeni oyun dünyasına taşıyarak ilginç bir tecrübe yaşatacak. Hiç şüphesiz ki, oyunun hayranları da memnun kalmış durumdalar.

Oyunun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Caner Özdemir

Bilgisayar mühendisi, yazar, oyuncu ve oyun geliştirici.