Stream arenasının fenomeni kendi hayatını anlattı

Gerek duyarlı kişiliği gerekse TwitchTV üzerinden yaptığı yayınlar ile geniş bir kitleye hitap eden Robbert van Eijndhoven, çizim yaparak hayatını anlattı. Küçükken şişman bir çocuk olduğundan, şimdiki hayran kitlesine kadar samimi açıklamalarda bulunan ünlü isim, yayınladığı bu video ile yeni yıla iyi bir başlangıç yapmış gibi görünüyor.

1991 senesinde doğduğunu belirterek videosuna giriş yapan ünlü streamer, çizerek kendi hayatını anlattığı bu videosunu, daha önce yayınladığı League of Legends şarkılarının ve troll anlayışı diye tabir edebileceğimiz eğlenceli League of Legends videolarının profesyonelliğinden ödün vermeden, izleyicilerinin canını sıkmayan geçişler eklemiş.

Siv HD’nin “DRAW MY LIFE” ismini verdiği bu video, -içeriği bakımından- tecrübeli bir ressamın veya yıllardır el yazısıyla duygularını kağıda döken bir yazarın çizgileriyle hiçbir yönden çakışmamasıyla, eğlenceli kimliğiyle kendini sevdirmeyi başaran Siv HD’nin kendisine uygun bir işe imza attığını da gözler önüne seriyor diyerek sizi Siv HD’nin çizimleriyle hayatını anlattığı videoyla baş başa bırakıyoruz.

[youtube url=”http://youtu.be/VFkQSBSfyG4″]

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!