Stratejinin Eğlenceli Yüzü: StarCraft: Cartooned Çıktı

Son Güncelleme Tarihi:

Carbot Animations’ın katkılarıyla ortaya çıkan Starcraft: Cartooned Yayında

Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen gerçek zamanlı strateji klasiği StarCraft, Carbot Animations’ın çizgi filme benzeyen sevimli grafikleriyle karşınızda! Blizzard, Carbot Animations ile anlaşarak oyuna çizgi film benzeri bir görünüş vermeye karar verdi. İster Koprulu sektörünün emektarlarından ister oyuna yeni gelen oyunculardan biri olun, StarCraft: Cartooned, StarCraft’ı deneyimlemek için size yepyeni ve çok eğlenceli bir fırsat sunacak. Hali hazırda Carbot Animations’ın Blizzard oyunlarına yaptığı parodi animasyonları var. Sonuçları merak ediyorsanız aşağıda görebilirsiniz ve ayrıca Blizzard paketi yayınlamış.

StarCraft: Cartooned, eskiden tarayıcı üzerinden oynadığım oyunları hatırlattı bana. Oyunu bu temayı getirmek biraz garip olsa da komik ve eğlenceli bir hal almışa benziyor. Her ne kadar bir StarCraft oyuncusu olmasam da bu tema gerçekten de çok hoşuma gitti. Yenilenenler sadece üniteler değil, her şey. Oyunda her bir birim, yapı, harita, menü öğesi ve görev, Carbot Animations’ın sevilen görsel tasarımlarıyla renkleniyor.

Yeni tema paketi sadece hikaye modu için değil aynı zamanda online ve özel oyunlarda da oynamamıza olanak sağlıyor. Dilerseniz Epik tek oyunculu moduna yeni bir soluk getirin ya da bu çılgın görünümlü macerayı internete taşıyarak çok oyunculu modda ladder kasın, karar sizin. Bunların hiçbiri olmasa bile en sevdiğiniz arkadaşlarınızla custom bir oyunda (onlarda Starcraft: Cartooned olmasa bile) birlikte oynayın.

StarCraft: Cartooned Blizzard Store’da 9.99 Euro’ya satın alabilirsiniz.

Metin2’deki Yolsuzluk Skandalı – Yasadışı İtem Satışı

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Alptimur Uygun

Bilgisayar mühendisliği okuyan sıradan bir geek.