Steins;Gate 0’nun Yeni Tanıtım Videosu Yayımlandı!

Son Güncelleme Tarihi:

Görsel roman Steins;Gate‘in devamı olan Steins;Gate 0‘nun resmi sitesinde yeni bir tanıtım videosu yayımlandı. Videoda Kurisu Makise, oyunun Amadeus sisteminde AI olarak yer almakta.

Kurisu: Herkese merhaba. Ben Kurisu Makise. Kurisu Makise adlı bir insanın hafızasına sahip bir AI’ım. Oh, lütfen orijinali hayatını kaybettiği için kafaya takmayın. Peki o zaman, tanıştığıma memnun oldum.

Japonya’da 19 Kasım’da satışa sunulacak oyunun PlayStation 3 ile PlayStation 4 versiyonlarının fiyatı 7.800 yen (ortalama 194 TL), PlayStation Vita versiyonunun fiyatı ise 6.800 yen (ortalama 169 TL) olacak.

PlayStation 4 versiyonunu alanlar, oyunla beraber orijinal Steins;Gate görsel romanının HD versiyonunun bulunduğu bir koda da sahip olacak. Steins;Gate‘in Xbox 360 ve PlayStation versiyonlarının çözünürlüğü 1280×720 iken, PlayStation 4 için gelen Steins;Gate HD‘nin çözünürlüğü ise 1920×1080 olacak.

Steins;Gate‘in 3 romanından da hikayeler bulunduracak Steins;Gate 0‘nun anime adaptasyonuna da yeşil ışık yakılmış durumda. Ama yeni anime hakkında başka bir bilgi henüz yayımlanmadı.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Deniz Abancı

- Bilgisayar Müh. Öğrencisi - Anime Takipçisi - Çizer - Oyuncu (Genellikle strateji türü hariç)