Steam’den Sonra Playstation’a Da Yaz İndirimi Geldi!

Çeşitli özel indirimler yapan Sony, hepimizin beklediği büyük indirimi yaptı ve yaz indirimlerini de başlattı. Bizler de sizler için Sony PlayStation Yaz İndirimi dosyasını hazırladık.

-PlayStation Yaz İndirimi-

Grand Theft Auto 5

2014 yılında piyasaya çıkan ve o günden beri en çok satılanlar listesinde yer alan GTA 5, 189.00 ₺ yerine sadece 89.00 ₺. Oyunu hala oynamadıysanız tam zamanı. Sürekli güncellenen açık dünyası ile her geçen gün büyüyen oyun sektördeki lider isimlerden birisi.

 

Battlefield 1

İnsanların FPS oyunlarına küsmeye başladığı dönemde, bir ilaç gibi çıkıp savaşı tekrardan Birinci Dünya Savaşı’nın sert cephelerine taşıyan BF1 büyük bir beğeni toplamayı başardı. Aynı zamanda BF 1 ile ilk defa bir BF oyunu CoD oyunundan fazla satılmış oldu. Battlefield 1, yaz indirimine özel 269.00 ₺ yerine 89.00 ₺.

 

Ratchet & Clank

Ratchet ve arkadaşı Clank’in maceralarını oynadığımız tatlış oyun 104.00 ₺ yerine sadece 49.00 ₺.

 

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration

Define avcısı Lara Croft’un efsanevi oyunu Rise of the Tomb Raider’ın, serinin 20. yılı şerefine düzenlenen paketi 194.00 ₺ yerine sadece 74.00 ₺.

 

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands

Bu senenin başında çıkan Wildlands devasa açık dünyasıyla hepimizi etkilemişti. Bu devasa dünyaya girmek istiyorsanız şimdi tam zamanı. Oyun yaz indirimleri kapsamında 269.00 ₺ yerine 119.00 ₺.

 

Playstation Yaz İndirimleri, bir süre daha bizlerle gibi gözüküyor. İndirimlerle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 

Film Tadında Bir Çırpıda Biten Oyunlar!

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!