Steam’den Alan Wake için büyük indirim

Son Güncelleme Tarihi:

Genç yazarımız Alan Wake’in maceraları Steam’de %75 indirime girdi. Remedy imzalı aksiyon oyunu Alan Wake’in karanlık dünyasını aydınlatmaya ne dersiniz?

Gelin biraz Alan Wake’ten bahsedelim. Döneminin önde gelen yazarlarından biri olan Alan Wake, büyük bir yükselişin ardından son 2 senedir ilham perilerinden yoksun bir şekilde yaşamaktır. Yeni yazacağı kitaplar, rüyalarına girmekte, O’nu epeyce ürkütmektedir. Hatta bu durum o kadar ilerlemiştir ki; Alan, hayalleri ile gerçeği birbirinden ayırt edemez olmuştur. Hal böyle olunca Alan Wake’in sevgilisi Alice, sevgilisinin hava değişimine ihtiyacı olduğunu düşünür ve Alan’ı yanına alarak Bright Falls’a doğru yolculuğa çıkarlar. Fakat Alan, Alice’e belli etmemeye çalışsa da Bright Falls’ta da pek huzurlu değildir, çünkü hayallerini burada da görmektedir. İşte heyecan oyuncular için bu noktada başlıyor. Unutmayın; Alan’ın hayal dünyasının, gerçek dünya ile savaşında en büyük desteğiniz silahlarınız ve ışık!

Hayal gücünün doruk noktalarında yaşayan Alan Wake, kısa bir süreliğine Steam’de daha ucuz olarak alıcı arayacak. Normal Steam fiyatı $29.99 olan oyun, %75’lik indirim ile $7.49’a kadar düştü.

Alan Wake’in Steam profiline ulaşmak için tıklayın. (Alan Wake için son dakikalara girildi, elinizi çabuk tutun.)

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!