Steam’de İndirime Giren En İyi 8 Türk Oyunu!

Merhaba GameXNow ailesi. Bugün sizler için 21 Haziran – 5 Temmuz arasında indirimde olacak en iyi 8 Türk Oyunu’nu derledik. Listede göremediğiniz ve olması gerektiğini düşündüğünüz oyunları yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

1- Tartarus

Yeni nesil oyunlara göre iyi grafikleri, bizi çok derinden etkileyecek atmosferi ve olağan üstü aksiyon öğeleri ile bizlere mükemmel bir oyun deneyimi yaşatan. Bunlar yetmezmiş gibi Türk yapımı olarak bizi gururlandıran Abyss Gameworks yapımı 22 Kasım 2017 tarihinde çıkan oyun, orijinal fiyatının 75% altında bizlere sunuluyor. Oyunu bu indirim ile 8TL gibi gayet ucuz bir fiyattan satın alabilirsiniz.

2- Soldiers of the Universe

Hikaye odaklı bir FPS oyunu olup bizlere bir grup Türk Askerinin Orta Doğu’daki terörist organizasyonlara karşı verdiği amansız mücadeleyi anlatıyor. Rockwise Entertainment yapımı 17 Eylül 2017 tarihinde çıkan oyun, orijinal fiyatının 30% altında bizlere sunuluyor. Oyunu bu indirim ile 7TL gibi gayet uygun bir fiyattan satın alabilirsiniz.

3- Mount & Blade: Warband

Ardı arkası kesilmeyen savaşlara kendi ordumuzu toplayıp girdiğimiz, kuleleri kuşattığımız veya çapulcu avladığımız TaleWorlds Entertainment yapımı 31 Mart 2010 tarihinde çıkan oyun, orijinal fiyatının 75% altında bizlere sunuluyor. Oyunu bu indirim ile 7,49TL gibi gayet uygun bir fiyattan satın alabilirsiniz.

4- No70: Eye of Basir

Hikaye ve araştırma odaklı birinci şahıs kontrollü oyunumuz kendimizi gerilim ve bulmaca dolu bir yürüme simülatöründe bulmamızı sağlıyor. Oldmoustache Gameworks yapımı 28 Haziran 2017 tarihinde çıkan oyun, orijinal fiyatının 70% altında bizlere sunuluyor. Oyunu bu indirim ile 5,40TL gibi gayet uygun bir fiyattan satın alabilirsiniz.

5- Crysis 2 – Maximum Edition

Hayatta kalmamızın sadece teknolojiye bağlı olduğu oyun, Türk Oyunu dediğimizde akla ilk gelen oyunlardan biridir. Crytek Studios yapımı 22 Mart 2011 tarihinde çıkan oyun, orijinal fiyatının 75% altında bizlere sunuluyor. Oyunu bu indirim ile 12,25TL gibi gayet uygun bir fiyattan satın alabilirsiniz.

6- Remnants of Naezith

Ana karakterimiz Kayra’ya ejderha tarafından belirli güçler verilmiştir ve Kayra, Naezith’in güçlerinin istismar edilmemesi için Naezith’in tüm kalıntılarını yok etmiştir. Hız tabanlı, Tolga Ay yapımı 5 Şubat 2018 tarihinde çıkan oyun, orijinal fiyatının 50% altında bizlere sunuluyor. Oyunu bu indirim ile 9,25TL gibi gayet uygun bir fiyattan satın alabilirsiniz.

7- Roots of Insanity

Oyunda Dr Riley McClein olarak neyin gerçek olup neyin olmadığını anlamaya çalışırken hastanedeki esrarengiz olayları çözmemiz gerekiyor. Crania Games yapımı 5 Nisan 2017 tarihinde çıkan oyun, orijinal fiyatının 72% altında bizlere sunuluyor. Oyunu bu indirim ile 2,79TL gibi gayet uygun bir fiyattan satın alabilirsiniz.

8- Darkness Within

Oyunda Dedektif Polis Howard Loreid’i canlandırıyoruz ve etrafımızda birçok paranormal olaylar dönüyor. Korku tabanlı olan, Zoetrope Interactive yapımı 28 Mayıs 2010 tarihinde çıkan oyun, orijinal fiyatının 80% altında bizlere sunuluyor. Oyunu bu indirim ile 3,60TL gibi gayet uygun bir fiyattan satın alabilirsiniz.

İndirimlerden Önceki Son Ücretsiz Oyununuzu Almayı Unutmayın!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!