Steam’de Hafta Sonuna Özel Ücretsiz Absolver Şansı!

Yakın dövüş severlerin yeni gözbebeği Absolver, bu hafta sonu ücretsiz! Ücretsiz Absolver şansı ile birlikte 10 Ağustos tarihine kadar oyunu 50% indirimle 24,50TL ile satın alabilirsiniz.

Absolver, geçtiğimiz yıl Sloclap tarafından yayınlandığından beri yakın dövüş severler tarafından güzel yorumlar aldı. Özellikle kendi kombolarımızı düzenleyebilme ve karakterimizi geliştirebilme özellikleri, çoğu oyuncuyu cezbetmişti. Çevrimiçi açık bir dünyada ister boss keserek, ister farklı oyuncularla mücadele ederek kendinizi geliştirebilirsiniz. Her bir seviyede yenilenen kalkanlarımız, kolluklarımız, kaskımız ve silahlarımız sayesinde yeni düşmanları yenebilir, seviye atlamayı kolaylaştırabilirsiniz. Karşımıza çıkan tek sorun oyunun zorluğu olacaktır ki komboları kendimiz düzenlesek bile bunlara alışmak bir hayli zor.

Absolver

Absolver

Kombo Sistemlerini Hangi Yönde Seçmeliyim?

Düzenlediğiniz kombo sistemini saldırgan, savunma odaklı veya sıyrılma odaklı seçebilirsiniz. Oyuna yeni başladığınızda sizlere tavsiyem sıyrılma odaklı olacaktır çünkü, ileri seviyelerde ister savunma, ister saldırı odaklı olsun çoğu boss sizi tek yumrukta alt edebilir.

Ücretsiz Absolver şansını kaçırmamak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Monaco: What’s Yours Is Mine İncelemesi

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!