Steam Wallet'ınızda 500$ istemez misiniz?

Son Güncelleme Tarihi:

Bundle Star’ın geleneksel olarak düzenlediği yarışmalar artık çok meşhur olmaya başladı! Bu kez de toplamda 750$’lık para ödülü dağıtan Bundle sitesi, yarışmada birinci olanın Steam Wallet hesabına tam 500$ yatırıyor! Birincinin ardından gelen 5 kişi ise 50$ ile ödüllendirilecek!

Yapmanız gereken şeyler ise gayet basit. İlk olarak Bundle Stars’ın Steam grubuna katılmanız gerekiyor. Mail adresinizi verip siteye üye olduktan sonra Bundle Stars’ı Twitter’dan takip edip yarışma hakkında bir de tweet atmalısınız. Attığınız tweet’i yarışma alanındaki boşluğa eklemeniz gerekiyor. Burada dikkat etmeniz gereken bir nokta var. Boşluğa tweet’inizi değil attığınız tweet’in linkini yazmanız gerekli. Bunu da Twitter profilinizde attığınız tweet’in üstüne tıklayıp “Daha fazla” (more) seçeneğine gelerek o tweet’i tam sayfada açtığınızda yukarıda oluşan linki kopyalayıp boşluğa yapıştırarak yapabiliyorsunuz.

500$

Tüm bunları yaptıktan sonra, son olarak sitenin Facebook sayfasını da beğenip işleminizi tamamlıyorsunuz. Fazladan şans isteyenler yarışmayı Facebook üzerinden paylaşarak şansını arttırabiliyorlar, ancak bu zorunlu değil.

3 günlük süresi bulunan yarışmaya şimdiden 450 binden fazla kişi katılmış! Kazananlar yarışma bittikten sonraki 5 iş günü içerisinde belli olacak!

Buradan yarışma sayfasına ulaşabilirsiniz.

bundlestars2

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!