Steam Lunar İndirimlerinde Alabileceğiniz 10 TL’den Ucuz Oyunlar

Son Güncelleme Tarihi:

Yarıyıl tatili bitti ama Steam Lunar indirimleri başladı. Biz de sizler için Steam Lunar indirimleri süresince alabileceğiniz oyunları derledik. Hemen hemen her türden oyunu listeye koymaya çalıştık. Ayrıca Steam, Lunar indirimine özel olarak tek seferde 60 TL ve üzeri yaptığınız ilk satın alım için 10 TL indirim daha ekliyor. O halde buyrun, indirimden 10 TL ve altında alabileceğimiz neler varmış bir bakalım.

Saints Row IV

Normal fiyat: 24 TL – %75 indirimli fiyatı: 6 TL

Saints Row serisi, açık dünyası, özgürlüğü ve absürtlük seviyesi ile her zaman oyuncalara eğlenceli vakitler yaşatan bir oyun serisi olmuştur. Son oyununda da bu başarısı bir tık daha yukarıya taşımayı başardı. Hala denemediyseniz bu indirimlerde kendisine bir şans verebilirsiniz.

Little Nightmares

Normal fiyat: 31 TL – %70 indirimli fiyatı: 9,30 TL

Bir platform oyunu ile devam edelim. Oyun, küçük ve tatlı karakterimiz Six’in, sağa solu koşuşturup önüne çıkan bulmacaları da çözerek yaratıklardan kaçış hikayesini anlatıyor. Inside oynayıp beğenenler, bu oyuna da bir göz atsınlar derim.

Brothers – A Tale of Two Sons

Normal fiyat: 24 TL – %85 indirimli fiyatı: 3,60 TL

İki kardeşin babalarını kurtarmak için uzunca bir yolculuğa çıkmasını anlatan oyun, istenirse iki kişi ile de oynanabiliyor. Biraz kısa da olsa fiyatını sonuna kadar hak eden bir yapım kendisi. Kimi zaman gülümseten kimi zaman ise yürek burkan ve kardeşiniz ile de oynayabileceğiniz oyuna sahip değilseniz kaçırmayın.

Geometry Dash

Normal fiyat: 8 TL – %75 indirimli fiyatı: 2 TL

Şimdi de refleks sınırlarını zorlamak isteyenlere özel bir oyunla devam edelim. Geometry Dash, müziğin ritmine göre çeşitli engelleri aşıp bölümleri bitirmeye çalıştığınız bir oyun. Atölyesi sayesinde de neredeyse sınırsız denebilecek kadar bölüme sahip. Kendinize güveniyorsanız kütüphanenize eklemenizi öneririz.

TARTARUS

Normal fiyat: 32 TL – %75 indirimli fiyatı: 8 TL

Sırada Türk yapımı bir oyunumuz var. Oyun; bilinmeyen bir sebepten ötürü acil durum prosedürlerini devreye sokan maden araştırma gemisini, gemide çalışan bir aşçının kurtarmaya çalışmasını konu alıyor. Kafa yorduran ve rastgele oluşan bulmacaları da cabası. Hem kendinizi denemek hem de Türk yapımcılara destek olmak adına TARTARUS’a göz atabilirsiniz.

Dust: An Elysian Tail

Normal fiyat: 24 TL – %75 indirimli fiyatı: 6 TL

Oyuna ismini veren Dust adlı karakterimizin, şehrini kurtarmak için çıktığı yolda başından geçen olayları konu alıyor. Oyun ne kadar 2D olsa da çizimleri, NPC’leri, farklı mekan ve düşmanları ile sizleri büyülemeyi başarıyor. 15 saat gibi uzunca bir oynanış süresi ile de parasını hak ediyor. Kütüphanenize eklemenizi tavsiye ediyoruz.

Tomb Raider GOTY Edition

Normal fiyat: 54,99 TL – %85 indirimli fiyatı: 8,24 TL

Lara’nın nasıl Tomb Raider olduğunu, normal bir kadının nasıl bir mezar avcısına dönüştüğünü anlatan yeni serinin ilk oyunu kendisi. Oyuncuların denemesi gerektiğini düşündüğüm bir oyun Tomb Raider. Sizi de oyunun içine çeken, bazen çaresiz bazen de içindeki öfkeyi düşmanlara sanki siz kusuyormuşsunuz gibi hissettiren nadir oyunlardan. Denedikten sonra 2. oyunu Rise of the Tomb Raider ile devam etmek isterseniz, o da %80 indirimle 17,80 TL. Kesinlikle kaçırmayın.

Grim Fandango Remastered

Normal fiyat: 24 TL – %75 indirimli fiyatı: 6 TL

Macera oyunlarını sevenlerle devam edelim. Aslında 1998 yapımı olan oyun, remastered versiyonu sayesinde yeni nesil ile tekrar buluşturulmuştu. Ölen insanlara araç sağlayan bir şirkette çalışan kahramanımızın başından geçen olayları anlatan oyunu, türü sevenler pas geçmemeli.

Mass Effect 1-2

Normal fiyat: 31 TL – %75 indirimli fiyatı: 7,5 TL

Son oyunu Andromeda’ya çok fazla olumsuz tepki gelse de Mass Effect 1 ve 2’nin gerçekten oynanması gerektiğini düşünüyoruz. Şu an her iki oyunu da indirimde olan seriye başlamak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Guacamelee: Super Turbo Championship Edition

Normal fiyat: 25 TL – %68 indirimli fiyatı: 8 TL

Zorlayıcı bir platform oyunu ile devam edelim. Oyun, Juan Aguacate adlı karakterimiz iblislere karşı olan mücadelesini anlatıyor. Platform ögeleri, düşmanları ve bulmacaları ile biraz zorluk isteyenler için birebir. İsterseniz şu an içinde bulunduğu paketi de alabilirsiniz. Gold Edition sürümü, soundtrackleri ve Super Turbo Championship sürümünü içeren paket 9,92 TL‘den satılıyor.

POSTAL 2

Normal fiyat: 18 TL – %90 indirimli fiyatı: 1,8 TL

İçinde bolca vahşet içeren bir oyun POSTAL 2. Bir yandan karakterimizin bir haftalık yaşantısını oynamaya çalışırken, diğer yandan kimi nasıl öldürsem diye ortalıkta geziniyorsunuz. İçerdiği şiddet seviyesi yüzünden çoğu ülkede de yasaklanan oyunu stres atmak için deneyebilirsiniz.

LEGO Marvel Super Heroes

Normal fiyat: 31 TL – %75 indirimli fiyatı: 7,5 TL

Marvel hayranlarını şöyle alalım şimdi de. LEGO MSH, her zamanki gibi esprili tarzıyla karşımıza çıkan bir oyun. Marvel dünyasına farklı bir bakış açısı getiren ve ayrıca aynı ekranda 2 kişilik oynanabilen oyunu kütüphanenize eklemek isteyebilirsiniz. Kardeşiniz varsa beraber eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz bir oyun kendisi.

Submerged

Normal fiyat: 31 TL – %90 indirimli fiyatı: 3,10 TL

Yarısı sular altında kalmış bir şehirde kayığımızla dolaşarak erkek kardeşimizi kurtarmaya çalıştığımız bir oyun Submerged. Ayrıca çok iyi görsellere de sahip olan oyunu bu fiyata da düşmüşken kesinlikle denemenizi tavsiye ediyoruz.

Amnesia: A Machine for Pigs

Normal fiyat: 31 TL – %85 indirimli fiyatı: 4,65 TL

Bir korku oyunu ile devam edelim listemize. Amnesia, sunduğu korku ögeleri ve bulmacaları ile gerçekten korku oyunu sevenlerin kaçırmaması gereken bir seri. Oynamayan da yoktur diye tahmin ediyorum. 2. oyunu da 31 TL’den %75 indirim ile 7,75 TL‘ye düşmüş. Eğer isterseniz de ikili paketini 11 TL‘ye alabilirsiniz.

To The Moon

Normal fiyat: 18 TL – %66 indirimli fiyatı: 6,12 TL

Ölüm döşeğindeki insanların son isteklerini, onların hayal dünyalarına girip gerçekleştirerek mutlu bir şekilde ölmelerini sağlayan bir kuruluşu konu alan oyun, hem bu hikayesi hem de müzikleri ile size çok güzel bir oyun deneyimi yaşatmayı başarıyor. İndirimlerde alabileceğiniz oyunlardan.

 

Attack on Titan 3. Sezon 2. Kısımdan İlk Fragman!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Furkan Necati Ürkmez

Oyun evreninde kendini kaybetmiş ama halinden memnun bir 'Gamer'