Steam Kış İndirimleri’nde 20TL Altına Düşen En İyi 5 Oyun!

Merbabalar GameXNow okurları, 4 Ocak tarihinde sonlanacak Steam Kış İndirimleri’nin neredeyse ortasındayız. Bugün çoğu cüzdan için uygun olan ve kaliteli olduğunu düşündüğümüz, Steam Kış İndirimleri’nde 20TL altına düşen oyunları derledik, umarız beğenirsiniz!

1- TARTARUS (12,80 TL -60%)

Yeni nesil oyunlara göre iyi grafikleri, bizi çok derinden etkileyecek atmosferi ve olağan üstü aksiyon öğeleri ile bizlere mükemmel bir oyun deneyimi yaşatan. Bunlar yetmezmiş gibi Türk yapımı olarak bizi gururlandıran Abyss Gameworks yapımı 22 Kasım 2017 tarihinde çıkan oyun, orijinal fiyatının 60% altında bizlere sunuluyor.

Screenshot_Saturday_001

2- Tom Clancy’s Rainbow Six Siege (15,60 TL -40%)

Gözlerimizi kamaştırarak izlediğimiz fiziği ve mükemmel grafikli takım oyunu odaklı olan ve Ubisoft tarafından Aralık 2015 tarihinde yayınlanan oyunumuz fiyatının 40% altında bizlere sunuluyor.

gnhd9nzetuxy

3- The Long Dark (13,75 TL -75%)

Bir felaket sonrasında yaşadığımız bölgede hayatta kalma mücadelesi verdiğimiz, mükemmel atmosfer ve oynanışa sahip kar temalı olan ve Hinterland Studio Inc. tarafından 1 Ağustos 2017 tarihinde çıkarılan oyunumuz fiyatının 75% altında bizlere sunuluyor.

longdark

4- Rocket League (18,60 TL -40%)

Fiziklerine ve olağan dışı farklı yapısına hayran kaldığımız, üst düzey arabalar ile futbol oynamaya çalıştığımız, bunlar yetmezmiş gibi uçarak hava toplarına kalkabildiğimiz ve Psyonix, Inc. yapımı 7 Temmuz 2015 tarihinde çıkan oyunumuz fiyatının 40% altında bizlere sunuluyor.

H2x1_NSwitchDS_RocketLeague_image1600w

5- Europa Universalis IV (14,75 TL -75%)

Bir devletin askeri, idari, ekonomik, politik ve bunların yanı sıra birçok unsurun tamamen yönetimimiz altında olduğu, devleti karanlık çağlardan çıkarıp imparatorluk haline getirme odaklı olan, Paradox Interactive yapımı ve 13 Ağustos 2013 tarihinde çıkmasına rağmen fiyatından ve şanından ödün vermeyen oyunumuz fiyatının 75% altında bizlere sunuluyor.

maxresdefault

PUBG SONUNDA ERKEN ERİŞİMDEN ÇIKTI!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!