Star Wars: First Assault'un kapak tasarımı ortaya çıktı!

Ağustos ayı içerisinde LucasArts’ın tescillediğinin ortaya çıktığı Star Wars efsanesinin yeni oyunu First Assault’un kapak tasarımı, meraklı bir oyuncu tarafından keşfedildi!

NeoGAF forumlarına üye olan bir oyuncunun, gelmekte olan Xbox Live Arcade oyunlarının kapak tasarımlarını topladığı arşiv çalışması sırasında fark ettiği görsel, oyuncular arasında büyük yankı uyandırdı. LucasArts tarafından herhangi bir resmi açıklama yapılmayan proje üzerindeki sır perdesi hala daha aralanmazken, son gelişmeler üzerine açıklama yapmak durumunda kalan yetkililer, “şu sıralar firmamız adına heyecan verici bir süreç içerisindeyiz, ancak şimdilik bir açıklama yapamıyoruz” diyerek bir nevi gelişmeleri de onaylamış oldular.

Serious Sam 3, Guardians of Middle Earth ve Worms Revolution gibi bir çok bildiğimiz oyunla birlikte, pek bilinmeyen oyunların da kapak tasarımlarının görülebildiği listede yer alan First Assault kapak tasarımı ve diğer birkaç görsele aşağıdaki albümden göz atabilir, dilerseniz de çok daha fazlasının buldunduğu sayfaya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!