Spider-Man ve Wolverine Oyunları Geliyor!

Son Güncelleme Tarihi:

2018 yılında Marvel’s Spider-Man oyununu çıkaran Insomniac, şimdi de bu oyunun ikincisini çıkarmaya ve yeni bir Wolverine oyunu yapmaya hazırlanıyor.

Spider-Man ve Wolverine Oyunları Geliyor!

2018 yılında çıkardığı Spider-Man oyunuyla büyük bir başarı yakalayan ve pek çok DLC hazırlayarak oyunu canlı tutan Insomniac Games, üzerinde çalıştığı devam oyunu olan Marvel’s Spider-Man 2 oyunu için bir tanıtım videosu yayınladı. Yayınlanan tanıtım videosunda, Spider-Man 2’deki kötü adamın Venom olacağı belirtildi. Aynı zamanda Miles Morales de fragmanda yer aldı ve böylece oyunun sadece Peter Parker ile oynanmayacağı da doğrulandı.

Bir diğer beklenmedik haber ise aynı stüdyo tarafından geliştirilen yeni bir Wolverine oyunu oldu. Stüdyo, bir tanıtım videosunu da bu oyun için çıkardı. Marvel’s Wolverine isimli oyun hakkında detaylı bir bilgi sahibi olamadık. Tanıtım videosu da sinematik bir görüntüden başka birşeyi bize göstermiyor. Kısa bir tanıtım videosu paylaşmakla yetinen Insomniac’ın ilerleyen günlerde kullanıcılar ile daha çok bilgi paylaşması bekleniyor. Ancak oyunun PlayStation 4’e çıkış yapmayacak olması ihtimali de var çünkü tanıtım videosunda oyunun PlayStation 5 için geliştirildiği yönünde ufak bir bilgi de paylaşıldı. Kesin bir anlamı olmasa da PlayStation 4 oyuncularının oyundan mahrum kalması muhtemel.

Marvel’s Spider-Man 2 oyununun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Marvel’s Wolverine oyununun da fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Caner Özdemir

Bilgisayar mühendisi, yazar, oyuncu ve oyun geliştirici.