Space Soldiers vs undefined: SS Kolay Bir Galibiyet Aldı

ESEA Premier Season 25 Europa’da 5. maçına çıkan Space Soldiers, rakibi undefined takımını Mirage haritasında 16-8 yenerek 3 puanın sahibi oldu. Bu galibiyet ile ligdeki 4. galibiyetini alan SS, puanını 12’ye çıkarttı.

İlk yarıya anti terorist olarak başlayan Space Soldiers, maça hızlı başladı ve tabanca raundunu alarak avantajı ele geçirdi. Daha sonraki iki raundu da hızlıca alan SS, durumu 3-0’a getirerek farkı açmayı başardı. Bu arada paralarını koruyan undefined ekibi silah çekerek dördüncü raundu ve sonraki 3 raundu daha kazanarak skoru 3-4’e getidi ve maçta ilk defa öne geçti. Bundan sonraki raundlar karşılıklı olarak alındı ve ilk yarı 8-7’lik skor ile Space Soldiers’ın üstünlüğüyle bitti.

Terörist tarafına geçtikten sonra Space Soldiers tabiri caizse terör estirdi. Tekrar tabanca raundunu kazanan SS avantajı kazandı. Maçın geri kalanı boyunca da rakibine sadece 1 raund veren Space Soldiers ikinci yarıyı 8-1, maçı da 16-8 kazanmayı başardı.

Maçın adamı, 24-14’lük skoru ve 1,67’lik ratingi ile İsmailcan “XANTARES” Dörtkardeş oldu. Herkesin iyi oynadığı Space Soldiers’da bütün oyuncuların ratingi 1.00’ın üstündeyken, rakibimiz undefined takımının hiçbir oyuncusu 1.00 ratingin üstüne çıkamadı.

Takımımızı kutluyor ve gelecekteki maçlarında başarılar diliyoruz. #gospacego !!!

 

MASS EFFECT: ANDROMEDA’YI ÜCRETSİZ OYNAMA ŞANSINIZ VAR

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!