Space Soldiers Dreamhack Masters Marsielle’e Katılmaya Hak Kazandı!

Son Güncelleme Tarihi:

Space Soldiers, North ekibine karşı 2-1 galip geldi ve Dreamhack Masters Marsielle’a katılmaya hak kazandı!

Space Soldiers, Dreamhack Masters Marsielle turnuvasının kapalı elemelerinde North ekibini yenerek Dreamhack Masters Marsielle’a katılmaya hak kazandı. Temsilcimiz, çeyrek finalde Bpro ekibini 2-0 gibi bir skor ile mağlup etmişti. Yarı finale çıkan ekip, North ekibi ile eşleşti ve Cobblestone, Nuke ve Inferno haritalarını seçti.

Cobblestone haritası Space Soldiers tarafından seçilmişti. İlk yarıda 9-6 skoru ile kazanan temsilcimiz, ikinci yarıda gerileyerek 15-13 skoruna kadar geldi. Maçın uzaması ile birlikte oyun temsilcimizin lehine bir şekilde ilerleyerek 19-16 skoru ile sonlandı ve maç Nuke haritası ile devam etti.

Nuke haritasını da 9-6 skoru ile Space Soldiers önde tamamladı. Ancak ikinci yarıda North ekibi iyi performans sergileyerek skoru 16-11’e getirdi.

Inferno haritasında ise temsilcimiz kusursuz bir performans sergileyerek 16-8 gibi bir skorla rahatça kazandı.

Maçın Adamı: İsmailcan “XANTARES” Dörtkardeş

Bu adrese tıklayarak maçın sonucunu daha detaylı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

2-1’lik bir zafer ile birlikte Dreamhack Masters Marsielle’e katılmaya hak kazanan Space Soldiers, Fransa’nın Marsilya kentinde düzenlenecek 16 takımdan oluşan turnuvada 18-22 Nisan tarihleri arasında 250.000$’lık ödül havuzundan en iyi ödülü alabilmek için savaşacak.

Red Bull’un Son Şampiyonu Team Entelechy!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!