Space Soldiers Brezilya Yolunda!

Son Güncelleme Tarihi:

Space Soldiers, ESL One: Belo Horizonte 2018 turnuvasının kapalı elemelerinin final maçında Gambit ekibini 2-0 skoruyla yenerek Brezilya’ya gitme şansına sahip oldu.

ESL One Belo Horizonte 2018 turnuvasının eleme maçları 13-14 Nisan tarihleri arasında 8 takım ile düzenlendi. Eleme maçları ikili eleme sistemi üzerinden BO3 olarak oynandı. Space Soldiers ekibi çeyrek finalde EnVyUs takımını 2-1, yarı finalde de North takımını 2-0 yenerek finale yükseldi. Temsilcimiz finalde Gambit ekibi ile karşı karşıya geldi ve 2-0 gibi bir skor ile final maçının kazananı oldu.

Gambit ile oynanan ilk maç Cobblestone haritasında BO3 formatında oynandı. Space Soldiers ekibi ilk maçı 16-7 skoruyla kazanarak 1-0 öne geçti.

İkinci maç ise Gambit ekibi tarafından seçilen Train haritasında oynandı. İlk yarıyı Space Soldiers ekibi 12-3 skoruyla kazandı. İkinci yarıyı da 16-3 skoruyla kazanan temsilcimiz ESL One Belo Horizonte 2018 turnuvasına gitmeye hak kazandı. Avrupa elemelerinden Brezilya’ya gidecek 2. takım ise Gambit/BIG karşılaşması sonucunda belli olacak.

ESL One Belo Horizonte 2018 Turnuvasında Mücadele Edeceği Kesinleşen Takımlar:

Space Soldiers
SK
Liquid
FaZe
mousesports

Space Soldiers Dreamhack Masters Marsielle’e Katılmaya Hak Kazandı!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!