Space Soldiers Brezilya Yolunda!

Space Soldiers, ESL One: Belo Horizonte 2018 turnuvasının kapalı elemelerinin final maçında Gambit ekibini 2-0 skoruyla yenerek Brezilya’ya gitme şansına sahip oldu.

ESL One Belo Horizonte 2018 turnuvasının eleme maçları 13-14 Nisan tarihleri arasında 8 takım ile düzenlendi. Eleme maçları ikili eleme sistemi üzerinden BO3 olarak oynandı. Space Soldiers ekibi çeyrek finalde EnVyUs takımını 2-1, yarı finalde de North takımını 2-0 yenerek finale yükseldi. Temsilcimiz finalde Gambit ekibi ile karşı karşıya geldi ve 2-0 gibi bir skor ile final maçının kazananı oldu.

Gambit ile oynanan ilk maç Cobblestone haritasında BO3 formatında oynandı. Space Soldiers ekibi ilk maçı 16-7 skoruyla kazanarak 1-0 öne geçti.

İkinci maç ise Gambit ekibi tarafından seçilen Train haritasında oynandı. İlk yarıyı Space Soldiers ekibi 12-3 skoruyla kazandı. İkinci yarıyı da 16-3 skoruyla kazanan temsilcimiz ESL One Belo Horizonte 2018 turnuvasına gitmeye hak kazandı. Avrupa elemelerinden Brezilya’ya gidecek 2. takım ise Gambit/BIG karşılaşması sonucunda belli olacak.

ESL One Belo Horizonte 2018 Turnuvasında Mücadele Edeceği Kesinleşen Takımlar:

Space Soldiers
SK
Liquid
FaZe
mousesports

Space Soldiers Dreamhack Masters Marsielle’e Katılmaya Hak Kazandı!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Bilgehan Ilgar

En yeni ve en sevilen oyunları oynuyor, espor turnuvalarını büyük bir tutkuyla takip ediyorum. Kısacası hem eğleniyor hem de sizinle paylaşıyorum ✌