Solak Oyuncular İçin Tercih Edilebilir 6 Mouse!

Solak kişiler için hayatımızın birçok alanında kullanılan eşyaların özelleştirilmiş versiyonları bulunmuyor. Ancak bu durum oyuncu ekipmanları söz konusu olduğunda değişiklik gösterebiliyor. GameXNow ekibi olarak solak oyuncuların kullanabileceği 6 oyuncu faresini sizler için derledik. Bu seçeneklerin kişilerin tercihlerine göre değişiklik gösterebileceğini belirtmemizde fayda var.

1) Razer Deathadder Left-Handed Edition

Razer’ın solak oyuncular için özel olarak ürettiği Razer Deathadder Left-Handed Edition, tamamen tekdüze plastik ve ergonomik tasarımı ile birlikte onu listemizde bulunan en rahat fare haline getiriyor. Fare üzerinde 5 adet programlanabilir tuş bulunuyor, ayrıca 1ms tepki süresi vermek üzere 1000Hz ultrapolling teknolojisini barındıran hassas bir 3.5G kızılötesi sensörüne sahip.

2) Logitech G300s

Birçok oyuncunun da tercih ettiği Logitech G300s modeli, uygun fiyatı ile göz önünde bulunan bir model olmasının yanısıra 1ms’lik yanıt süresi ile birlikte profesyonel oyuncular tarafından da tercih edilebilecek bir model. 9 adet programlanabilir tuş ve 3 adet profil depoyabilecek bir belleğe sahip olması ile birlikte de bir adım öne çıkıyor.

3) Logitech G903 Hero Lightspeed

Logitech’in üst düzey farelerinden biri olan G930 Hero Lightspeed, kablolu ve kablosuz olarak kullanılabiliyor. RGB ışıkları açık iken 32, kapalı iken 24 saate kadar kullanım sunabilen G930, Logitech’in Powerplay ürünü ile birlikte kablosuz bir şekilde şarj olabiliyor. 1ms’lik gecikme süresi ile birlikte de oldukça hızlı bir deneyim sunan fare, solak oyuncular tarafından tercih edilebilecek bir model.

4) SteelSeries Sensei 310

Steelseries tarafından üretilen Sensei 310, 85 gramlık ağırlığı ile birlikte hafif bir seçenek. Her 2 tarafında da bulunan dokulu kavrama panelleri sayesinde rahat bir tutuş hissi sağlayan fare, RGB aydınlatması ile birlikte bizlere güzel bir görsel şölen de sağlıyor.

5) Razer Lancehead Tournament Edition

Razer’ın önde gelen seçeneklerinden biri olan Razer Lancehead Tournament Edition, 16 milyon renk kombinasyonu, 16.000 DPI’a kadar seçenekleri ve 9 adet programlanabilir tuşuyla birlikte oldukça üst düzey bir deneyim sağlıyor.

6) Corsair M55 RGB Pro

Sadece 89 gram ağırlığa sahip olan ve konforlu bir deneyim sunan Corsair M55 RGB Pro, 8 adet programlanabilir tuş ve 12.400 DPI’a kadar seçenekleri ile birlikte solak oyuncular için oldukça güzel bir tercih olacaktır.

Sizler için hazırlamış olduğumuz listenin sonuna geldik. Umarız ki aradığınız oyuncu faresini bulmanız konusunda sizlere yardımcı olabilmişizdir!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!