Smurf Hesap Nedir? Neden Açılır? Kim bu Smurf Hesaplar?

Son Güncelleme Tarihi:

 

smurf ne demek
smurf hesap ne demek
smurf nedir
smurf hesap
cs go smurf nedir

Eğer ki online oyun oynuyorsanız veya online oyun oynayan bir çevreye sahipseniz kesinlikle smurf hesaplardan bahsedildiğine şahit olmuşsunuzdur. Bu yazıda siz oyunculara smurf hesabın ne olduğunu ve ne amaçlarla açılmış olabileceğini anlatacağım.

Smurf Hesap Nedir?

Smurf hesap bir oyuncunun kendisi için açtığı ek bir hesaptır. Peki kimler açar veya hangi amaçla açarlar? Smurf hesaplar genellikle oyunda belirli bir seviyeye gelmiş olan deneyimli oyuncular tarafından açılan ek hesaplardır. Peki neden? Bir oyuncunun smurf hesap açması için kendine has birden fazla sebep olabilir.

Online bir oyun oynamaya başladınız ve dereceli maç atacak seviyeye kadar geldiniz ve ilk dereceli maçlarınızı attınız. Bunun sonucunda da belirli bir ligde oynamaya başladınız. Oynadığınız her maç sizin deneyiminizi arttıracaktır ama siz derece yükseldikçe karşılaşacağınız rakiplerinizin de seviyesi sizinle birlikte yükselecek. Bu gibi durumlarda deneyimli oyuncular smurf hesap açarak, daha önceki deneyimlerini kullanarak hızlı bir şekilde yükselerek daha iyi bir dereceden başlama şansı bulurlar. Bunun dışında oyuna yeni başlayan bir oyuncuya yardımcı olabilmek amaçlıda smurf hesap açılabilir.

Kısacası smurf hesaplar deneyimli oyuncuların, eski hatalarından ders çıkartıp aynı hataları yapmadan daha ideal bir oynanış sağlamak amacıyla açtıkları hesaplardır diyebiliriz.

League of Legends 2017 Üniversite Ligi Şampiyonu Hacettepe Reignover Oldu

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!