Sıradaki Rainbow Six Siege Operatörleri Sızdırıldı Mı ?

Rainbow Six Siege’in iki yeni İtalyan operatörü başlığı altında internete bir video sızdırıldı.

Gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam eden oyun şu anda 27 milyondan fazla oyuncuya sahip en başarılı FPS oyunlarından birisi. Oyunu yakından takip edenlerin de bildiği gibi geçtiğimiz haftalarda 2 yeni operatör zaten duyurulmuştu. Fakat oyuncular şimdiden gelecek operatörlerin için meraklanmaya başlamış durumda. Gelecek operatörlerin aylar sonra gelecek olan yeni sezon ile birlikte geleceği biliniyor ama erkenden yeni operatörlere bir göz atma şansı yakalamış olabiliriz.

Bu sızıntının kaynağı ise doğrudan Reddit kullanıcısı olan Mr_Donald_Duck. Sıradaki İtalyan operatörlerin resimleri ve isimleri oyunun PC versiyonunda bulunan dosyalar içerisinde keşfedildiği düşünülüyor. Kullanıcının paylaştığı videoda Alibi karakterinin arkasında ona benzeyen 2 adet holografik siluet olduğunu, isminin altında mazeret anlamına gelen “ALIBI”  ve vekil veya yer tutucu anlamına gelen “PLACEHOLDER” kelimelerini görüyoruz. İkinci karakterimiz Maestro’ya baktığımızda ise bir sırt çantası ve av tüfeği mermi askısı görmekle beraber, isminin altında baraj anlamına gelen “BARRAGE” kelimesini ve Alibi’de olduğu gibi “PLACEHOLDER” kelimesini görüyoruz.

Tabi bunlar sadece bir kullanıcıdan gelen doğruluğu ve kesinliği belirtilmemiş görüntüler. Yapılan yorumlara göre gerçek olma olasılığı oldukça yüksek gibi duruyor. Görüntülere bakarak karakterlerin özelliklerini tahmin etme şansımız var.

The Crew 2, 29 Haziran’da Oynanabilir Olacak!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!