Sims 4’e Yeni Kariyer Modu ve Arazi Düzenleme Araçları Geliyor!

Son Güncelleme Tarihi:

The Sims 4’ün geliştirici takımı; hem fanlarına gelecek yenilikleri göstermek, hem de topluluğu canlı tutmak için aylık yayın serilerine başladı!

Aylık yayınları 30 dakika sürecek ve bu süre boyunca Sims 4 hakkında konuşacak, yeniliklerden bahsedecek ve ileri süreçte neler yapacakları hakkında ip uçları verecekler.

Geçtiğimiz gün gerçekleştirmiş oldukları ilk yayın oldukça ilgi çekici ve heyecan vericiydi. 50 dakika süren ve mikrofonun kapalı unutulması gibi küçük kazalarla başlayan yayında, Sims 4 topluluk yöneticisi Kate Olmstead öncelikle oyun ile alakalı birkaç açıklamada bulundu. Daha sonra oyun geliştirme ekip üyelerinin de katılmasıyla, oyuna ücretsiz eklenecek olan yeni kariyer modu ve arazi düzenleme araçlarını bir ucundan görme fırsatı yakaladık.

Geliştirme takımından Jeff Mitchell ve yapımcı Dave Miotke yayına katıldı ve yeni kariyerimiz “Stil Fenomeni” mesleğini tanıttılar. Bu kariyer, oyunda bir Instagram fenomeni veya moda bloggerı olmanıza olanak sağlıyor. Sokakta kolundan tuttuğunuz simleri, Bir-Sim-Yarat ekranına alıp onları baştan yaratabiliyorsunuz. Şuan gelişim sürecinde oldukça başlarda olduklarını söyleyen Mitchell, “Burada neler yaptığımızı sizin de görmeniz, bizim için çok önemli. Şeffaf bir şekilde neler yaptığımızı, nasıl yaptığımızı ve gelişim sürecini sizin de görmenizi istiyoruz.” şeklinde devam etti.

Daha sonra arazi düzenleme araçlarını tanıtıldı. The Sims 3’te bu özellik vardı. Ancak henüz Sims 4’e uyarlanamamıştı. Sims 4’ün arazisi oldukça düz ve bunu değiştirmenin bir yolu yok. Yayının sonunda, normalde ekimde oyuna eklenmesi planlanan güncellemeleri biraz geri aldıklarını, ancak “Pek yakında” geleceğini öğrenebildik.

Umarız bu heyecan verici güncellemeler oldukça yakın bir sürede oyuna gelir. 🙂

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Ahmethan Demir

%25 Oyun, %25 aylaklık, %50 iş.