Sihirdar Vadisi’nin Yeni Destek Şampiyonu Ortaya Çıktı!

Son Güncelleme Tarihi:

Bir süredir beklenen destek şampiyonu Pyke tanıtıldı. Tanıtımdan ve yetenek setinden anlaşılan nişancıların canı bu işe çok sıkılacak.

PYKE İNTİKAM İÇİN SİHİRDAR VADİSİNDE!

Kanlı Rıhtım’ın Öcü olarak duyurulan Pyke, tayfası tarafından ölüme terk edilmiş fakat bir hortlak olarak kendisini ölüme terk edenlerden öc almak için geri dönüyor! Suikast yetenek setine sahip Pyke hedef belirleme, hedefe yoğunlaşmayı ve bu hedefi aradan çıkartmayı takımı için kolaylaştıran koruyucu destekten öte agresif yönleri ile ön plana çıkmakta. Yetenek setine bakacak olursak;

PASİF: BOĞULMUŞLARIN NEFESİ

Pyke rakipleri tarafından görülmediğinde, kısa süre önce rakip şampiyonların ona verdiği hasarı hızla iyileştirir.

Ayrıca Pyke ilave canını ilave saldırı gücüne dönüştürür.

Q: KEMİK ZIPKIN

Basıp Çek: Pyke önündeki rakipleri yaralayarak önemli ölçüde yavaşlatır.

Basılı Tut: Pyke zıpkınını hazırlar. Ardından onu fırlatır ve isabet ettirdiği ilk rakibi deşerek belli bir mesafe kadar kendine doğru çeker.

W: HAYALET SULAR

Pyke hayalet sulara dalarak kamuflaja bürünür ve birkaç saniye içinde azalarak biten önemli miktarda hareket hızı kazanır.

Kamuflaj, Pyke’ı yakınlarındaki alanın dışında kalan rakiplerden gizler. Saldırmak veya yetenek kullanmak kamuflajı hemen sonlandırır.

E: KARANLIK GELGİT

Pyke atılarak arkasında bir boğulmuş hortlak bırakır. Bir gecikmenin ardından hortlak Pyke’a geri dönerek içinden geçtiği rakiplere hasar verir ve onları sersemletir.

R: DERİNLERİN İNTİKAMI

Pyke X biçiminde bir bölgeye saldırarak şampiyonların üzerine sıçrar ve belli miktarda canın altındaki şampiyonları infaz eder. X’in üzerinde olan ama infaz edilmeyen şampiyonlar, aynı miktarda hasar alır.

Bir şampiyon X’in üzerinde katledildiğinde, buna en son katkı yapan takım arkadaşı da hedefi katletmiş sayılır ve katletme altını kazanır. Ayrıca Pyke kısa süreliğine Derinlerin İntikamı yeteneğini yeniden kullanabilir.

Şimdiden nişancıların kara kara düşündüğünün, destek oyuncularının sabırsızlandığının farkındayız. Hepinize vadide iyi eğlenceler!

Algida Boom Boom NoobStar’da Son 6 Belli Oldu!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!