Sıcak Yaz Aylarında İzleyebileceğiniz Yabancı Diziler

Vakit geçirebileceğiniz en iyi yabancı diziler listemizde sizi yaz aylarının bunaltıcı sıcağından kurtarmaya çalışacağız.

The Rain

Netflix’in son zamanlarda oldukça iyi bir ivme yakalayan yeni dizisi The Rain. Kıyamet sonrası kategorisinde görebileceğimiz en iyi diziler arasında. Konusundan bahsetmek gerekirse; Danimarkalı iki kardeş, yağmurla gelen ve İskandinavya nüfusunun çoğunu yok eden ölümcül virüsten kurtulmayı başarmıştır. Daha sonra tanıştıkları insanlar ve başlarına gelen olaylar ile hikaye ortaya çıkmaya başlar.

The Dark

Stranger Things dizisine benzemesiyle gündeme oturan ama kendi başına da oldukça iyi olan bir dizi: The Dark. Uzay ve zaman kavramlarının ortak olduğu film veya dizileri seviyorsanız kesinlikle göz atmanız gereken bir film. Tür olarak gerilim ve korku türlerine yakın olsa da her kitleye hitap eden bir yapıya sahip.

Rick And Morty

Listenin olmazsa olmazlarından birisi Rick And Morty. Espri anlayışı, ele aldığı konular ve ince göndermeleri ile çok kısa sürede çok büyük bir kitleye hitap etmeyi başaran nadir animasyon dizilerinden bir tanesi. Sıcak yaz aylarında, buz gibi su etkisi yaratan esprileri ile izlemeniz gereken diziler arasında yerini alıyor.

Lost In Space

Netflix’den bir başka bilim kurgu dizisi. Kimi zaman klişelerle dolu olsa da böyle bir konunun dizi sektörüne taşınması oldukça ilgi çekici. Yüksek bütçeli yapısıyla, uzaya meraklı izleyenlerini adeta kendine çekiyor.

Sense8

Gene kıyamet sonrasını konu alan ama bu sefer daha çok insanların kendi aralarında olan ilişkilerini konu alan  oldukça başarılı bir dizi.

PUBG’nin Yeni Haritası Bu Hafta Geliyor!

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!