Seven Knights‘a Shane ve Sieg Karakterleri Geliyor

Son Güncelleme Tarihi:

Netmarble, tüm dünyada sevilen RPG oyunu Seven Knights için yeni bir güncelleme duyurdu. Bu güncellemede gelişmiş özellik ve görünümlere sahip Kudretlendirilmiş Shane ve Kudretrendirilmiş Sieg karakterleri geliyor. Üst seviye sınırı da 40’tan 46’ya çıkıyor.

Bu güncellemeyle birlikte, Akıncı Shane ve Sieg kudretlendirilebilir hale gelerek, karakter özellik ve görünümlerinde çarpıcı gelişmeler sunuyor. Shane ve Sieg kudretlendirildiklerindeyse sırasıyla Sabır Taşması ve İçindeki Canavarı Uyandır yeteneklerini ediniyor.

Shane’in Sabır Taşması yeteneği, dört tur boyunca şeytani güç biriktirerek savaşta kullanılıyor ve aktif yetenekleri güçlendiriyor. İçindeki Canavarı Uyandır yeteneği sayesinde Sieg, savunmasını yok saydığı tek bir düşmana fiziksel ve kritik hasar veriyor.

Seven Knights‘a gelen son güncellemeyle birlikte, maksimum seviye 40’tan 46’ya yükselerek oyunculara karakterlerinin özellik ve değerlerini daha da geliştirme fırsatı sunuyor.

Güncellemeye Özel Etkinlik

Netmarble, güncellemenin şerefine Shane ve Sieg’i hediye vereceği bir etkinlik düzenliyor, ayrıca oyuna giriş yapan tüm oyunculara da 5 Yıldız Kahraman Seçici ve 6 Yıldız Kahraman Bileti sunuyor.

Bunların yanında, Çağırma Dükkanı’ndan 50. kahramanını elde edenler garantili olarak özel bir kahraman kazanacağı gibi, Seven Knights da özel Dört Lord kahramanı garantili paketler satmaya başlayacak.

Dünya çapında son derece popüler olan Seven Knights, 400’ün üzerinde farklı karakter biriktirip geliştirerek eğlenebileceğiniz sıra tabanlı mobil bir RPG’dir.

Seven Knights Google Play ve AppStore üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

Oyunla ilgili daha fazla bilgi için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!