Sea Of Thieves ücretsiz deneme sürümü ve yeni içerikler!

Microsoft ve Rare, Sea Of Thieves sahipleri ve Xbox Game Pass abonelerine, 3 arkadaşlarını oyuna ücretsiz davet etmelerini sağlayacak 7 günlük bir program başlatıyor.

Bu oyuncular, kodlarını resmi Sea Of Thieves sayfasından alabilecekler. Oyuna 1 haftalık ücretsiz davet kodunu alan oyuncular ise eğer oyunu satın almak isterlerse 27 Şubat‘a kadar geçerli %35‘lik bir indirimden yararlanabilecek.

Özellikle ilgi çekici olan ise bu promosyon, Duke elçisi Bilge Rat’ten alınabilen “Mercenary Voyages” yani paralı asker görevleriyle beraber geliyor. Mercenary Voyages, Athena’s Voyage’a benzer şekilde çeşitli Sea Of Thieves aktivitelerini içerecek ve nam salmış Rum Runner adasının hazinelerini bulmanızı isteyecek. Aynı zamanda paralı asker temalı kozmetik ödüller sizi bekliyor olacak.

Bu etkinlik, haftalık etkinlikler kadar küçük değil ancak yeni bir expansion kadar da büyük olmayacak. Yeni oyuncular için bir sürü eğlenceli içerik getirecek. Şuana kadar dört başarılı expansion çıkaran Sea Of Thieves’in beşinci expansion’ı The Arena‘yı ise bu yılın ilk yarısında çıkarması bekleniyor. The Arena, oyuna Pvp merkezli yeni bir oyun modu getirecek.

Shaggy, Mortal Kombat 11’de olmayacak #RIPShaggy

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Oğuzhan Bilgin

Weeaboo, Korecan ve benzeri tagler