SCUM Çıkış Tarihi Bir Fragman İle Duyuruldu

Son Güncelleme Tarihi:

Gamepires’ın geliştirdiği gerçekçi grafikler ve taktiksel oynanışı sahip SCUM için çıkış tarihi bir fragman ile duyuruldu.

Yayıncı Devolver Digital ve geliştirici Gamepires’ın E3 2018’de tanıtılan yeni oyunu SCUM için çıkış tarihi bir fragman ile duyuruldu. Fragmanın sonunda da gördüğümüz gibi oyun 29 Ağustos’da Steam’de erken erişime çıkacak.

Açık dünya Survival oyunlara yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan ve PUBG, FORTNİTE gibi oyunlara yeni bir rakip olabilecek SCUM, kendine özgün oynanışı ve gerçekçi grafikleri ile merakla beklenen oyunlardan biri. Fragmanda ve E3 2018’de yayınlanan oynanış videosunda da gördüğümüz gibi, oyun en temel yumruk savaşlarında dahi detaylı ve özgün bir oynanışa sahip. Özellikle son yayınlanan fragmanın 2. dakikasının 15. saniyesinden sonra gösterilen 70’e yakın ekranda oyunun birçok detaya sahip olduğunu görüyoruz. Bu ekranlarda benim gözüme en çok çarpan şey ise her bir ekranda farklı bir aksiyonun yaşandığını görmek oldu.

Bunun dışında oyunun Pre-Alpha aşamasında yayınlanan bir başka videoda ise oynadığımız karakterin kilosuna, taşıdığımız yükün ağırlığına bağlı olarak hareket hızımızın düşeceğini de görüyoruz. Bunun gibi bir çok özgün oynanış detayına sahip oyuna 29 Ağustos tarihinde Steam’den erişebileceğiz.

Yılın Oyunu Olmaya Aday 5 Oyun

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Serhat Yalçın

Oyun, teknoloji ve popüler bilim meraklısı...