SADES Türkiye Web Sitesi Açıldı!

Dünyaca ünlü Tayvanlı oyun aksesuarları üreticisi SADES, Türkiye web sitesini oyunseverlerle buluşturdu. SADES Türkiye web sitesi açıldı!

Online satış imkânı olan web sitesinde ürünleri detaylı bir şekilde inceleyerek satın almak oldukça kolay. SADES’in yeni ürünleri de sitedeki yerlerini bir bir alıyor. Markanın oyunculara son olarak sunduğu, kusursuz ses teknolojisiyle oyun deneyimini değiştireceğe benzeyen kulaklık modeli Wolfang, ise güçlü teknik detaylarıyla SADES web sitesinde ön plana çıkıyor.

SADES, 2018 yılı itibariyle Türkiye oyun piyasasına güçlü bir giriş yapmış, fiyat/performans olarak fark yaratan pek çok oyuncu aksesuarını oyun dünyasıyla buluşturmuştu. Tüm dünyada sevilen oyuncu aksesuarlarının yaratıcısı olan marka, Türkiye’deki algısını gün geçtikçe güçlendirmeye devam ediyor. Gördüğü ilgi neticesinde geçtiğimiz ay içerisinde Türkiye web sitesini de açan markanın artık tüm ürünlerine detaylarıyla birlikte tek bir adresten ulaşmak mümkün. Satın alımda ürünün tüm özelliklerini tek tek inceleyen ve teknik donanımı her şeyin üstünde tutan oyuncular için bu oldukça güzel bir haber. Sitede online satış özelliğine de yer veren SADES, oyunculara detaylı bir incelemenin ardından rahatlıkla satın alım yapma konforu sağlıyor.

Sitenin son oyuncusu Wolfang!

Türkiye piyasasına son olarak giren ürün ise, ses olarak beklentileri üst seviyeye çıkaran bir oyuncu kulaklığı olan Wolfang. Farklı online kanallardan satışa sunulan ürün, web sitesindeki yerini de aldı. Wolfang, oldukça güçlü özellikleriyle dikkat çekiyor. Kulaklığın oyuncuların ilk olarak dikkatini çekecek özelliği ses noktasında ortaya çıkıyor. Etkileyici ses özellikleriyle öne çıkan Wolfang, oyunda güçlü ve gerçekçi ses efektlerine önem veren oyuncularda yüksek bir tatmin yaratacak. Bunun yanı sıra ürün, mikrofon, ergonomi, hoparlör ve kullanım özellikleriyle de yarışa bir adım önde giriyor.

SADES, yeni ürünlerini yıl içerisinde oyuncularla buluşturmaya devam edecek. Fiyat/performans olarak öne çıkan, son teknoloji ses ve teknik donanımlarıyla dikkat çeken SADES’in Türkiye web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Pokémon: Dedektif Pikachu 2. Fragman Yayınlandı!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Ahmethan Demir

%25 Oyun, %25 aylaklık, %50 iş.