S2 Son Silah yine büyük turnuvalarla geliyor!

Son Güncelleme Tarihi:

Joygame’in Türk oyunculara armağanlarından S2 Son Silah için Mart 2013’te de etkinliklere devam edileceğinin müjdesi verildi. FPS arenasında E-Spora doyacağız!

2012 Ekim ayında gerçekleştirdiğimiz GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı’ndaki muhteşem turnuvasıyla  oyun severlerin karşısına çıkan S2 Son Silah, geride kalan 3 ayda epey yoğun bir organizasyon trafiği yaşamıştı. Ülkemizin güzide oyun mekanlarında büyük çaplı etkinlikler düzenlendi, yüzlerce oyuncu S2 Son Silah’ın ateşli ortamında çarpıştı.

Piyasaya çıktığı günden itibaren ülkemiz şartlarına ve ülkemizin E-Spor kaynaklı takımlarına göre büyük bir miktar olan 35.000 TL’lik toplam ödül havuzuyla dikkat çeken S2 Son Silah, hatırlayacağınız üzere Ankara’da büyük bir takım turnuvası düzenlemişti. Oynanan karşılaşmalar sonunca Dark Passage.Kaspersky Lab’ın ipi göğüslediği organizasyonda, FreakysinActioN ikinci, WMTF ise üçüncü olmuştu. Gerçekten nefes geçen karşılaşmalara tanık olmuş, heyecanın tavan yaptığı anlarda kalp ritmimizi korumak için büyük uğraşlar vermiştik. Tam 4.250 TL ödüllü olan bu turnuvada Dark Passage.Kaspersky Lab, 2.000 TL’lik şampiyonluk ödülünün de sahibi oldu.

Bugün ise, S2 Son Silah’ın Mart ayının sonlarına doğru, 3 ay sürecek olan yoğun bir organizasyon formatına geçeceği haberini aldık. Henüz bu organizasyon ile ilgili net bilgiler verilmese de, yeni bir heyecanın bizlere göz kırptığını görür gibiyiz. Önce online arenada birbirleriyle karşılaşacak olan takımlar, hemen sonrasında ise büyük bir offline etkinlikte toplanacaklar. Öte yandan bu büyük turnuva heyecanı, İstanbul’da düzenlenecek bir S2 Son Silah organizasyonuyla da doruğa çıkacak gibi görünüyor.

Silahlarınızı alın, S2 Son Silah geliyor!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!